17 Μαι

ΠΩΛΗΤΗΣ- ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ

Αθήνα Fulltime Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΟΠΤΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ ΣΕ ΦΑΡΜΑΚΕIA
Απαραίτητα Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΣΕ ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ, ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΦΙΛ, ΟΔΗΓΟΣ Ι.Χ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ
Η εταιρία προσφέρει: ΜΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΕΞΕΛΙΞΗ

Telephone
ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΑΓΚΟΥ

Σχετικες Αγγελιες

19 Ιουν
Αθήνα [VITRUVIUS INVESTMENTS]

Η εταιρεία Vitruvius Investments αναζητά υπάλληλο γραφείου-πωλητή. Διαχείριση αλληλογραφίας Ελληνικά-Αγγλικά.. Εξυπηρέτηση πελατών στο χώρο του γραφείου και υπόδειξη ακινήτων. Άριστη γνώση Αγγλικών( γραπτά και προφορικά). Άριστη γνώση Η/Υ (Microsoft office ). Multitasking και οργανωτικό πνεύμα. Ομαδικότητα και συνεργασία. Εμπειρία σε παρόμοια θέση εργασίας. Εχεμύθεια. Σταθερός μισθός. Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

17 Ιουν
Αθήνα [TROP.GR]

Yπάλληλος για απασχόληση σε κατάστημα ειδών αυτοκινήτου στην περιοχή του Π. Φαλήρου. Αρμοδιότητες: Εξυπηρέτηση πελατών καταστήματος και αρμοδιότητες υπάλληλου γραφείου. Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη η βασική γνώση Η/Υ, βασική γνώση αγγλικών και γνώσεις στο κομμάτι του αυτοκινήτου. Η εταιρία προσφέρει: Πλήρης απασχόληση.

14 Ιουν
Αθήνα [INSIDEHOME]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ Πωλητής για τη στελέχωση καταστήματος πώλησης επίπλων. Η θέση αφορά την εξυπηρέτηση του πελάτη (είτε στο κατάστημα είτε τηλεφωνικά) που ενδιαφέρεται για τα προϊόντα του καταστήματος (πληροφορίες, καταχώρηση παραγγελιών, διαχείριση παραγγελίας κτλ). Ημέρες εργασίας Δευτέρα έως και Σάββατο. Στείλτε το βιογραφικό σας (με φωτογραφία) στο παρακάτω email, αναφέροντας στο θέμα τον κωδικό της θέσης εργασίας PWL_MET

13 Ιουν
Αθήνα [ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΙ ΧΛΟΗ ΙΚΕ]

ΕΜΠΟΡΙΚΗ εταιρεία ειδών σούπερ μάρκετ με έδρα τη Μεταμόρφωση Αττικής, επιθυμεί να προσλάβει μισθωτό περιοδεύων πωλητή. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

11 Ιουν
Αθήνα [WIND STORE _ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΙΝΗΤΗΣ ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας: ΠΩΛΗΤΗΣ / ΠΩΛΗΤΡΙΑ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΘΑ ΘΕΩΡΗΘΕΙ ΠΡΟΣΟΝ Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟΣ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟΣ, BONUS ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΟΤΗΤΑΣ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, 8ΩΡΗ ΕΡΓΑΣΙΑ