17 Μαι

Κοπέλα για service σε μπυραρία

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται κοπέλα έως 27 ετών για service σε μπυραρία, περιοχή Μπότσαρη. Επικοινωνία μετά τις 15:00μμ.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

19 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΑΦΟΙ ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗ Ο.Ε.]

Ζητείται service για κεντρικό cafe-bar στο κέντρο της πόλης. τηλ.6937455806

18 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Τσακιριδης Παρασκευας]

κοπέλα για ημιαπασχόληση σε παντοπωλείο της Πυλαίας Αρμοδιότητες: τακτοποίηση σε ράφια,παραγγελίες, παραλαβή Επιθυμητά Προσόντα: γνώσεις αλλαντοπωλείο Η εταιρία προσφέρει: πενθήμερη εργασία με ασφάλιση

12 Ιουν
Τρίκαλα [Twins Cafe]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας Ζητείται κοπέλα για Buffet / service. Twins Cafe Προσόντα: Ομαδικό πνεύμα / συνεργασία Προηγούμενη εμπειρία θα εκτιμηθεί Ηλικία 20 – 35 ετών Παροχές: Ιδανικές συνθήκες εργασίας Ικανοποιητικός μισθός Ασφάλιση

31 Μαι
Θεσσαλονίκη [Κατερινα]

barwoman Αρμοδιότητες: σερβιτόρα Απαραίτητα Προσόντα: αγγλικά Η εταιρία προσφέρει: μισθό διαμονή

29 Μαι
Θεσσαλονίκη [Thessaloniki Doors]

Ζητείται τεχνίτης για service κουφωμάτων αλουμινίου - PVC (τοποθετήσεις σιτών, ρολών, κλπ), απο κατάστημα στο κέντρο Θεσσαλονίκης, για πλήρη και μόνιμη εργασία. Απαραίτητη σχετική εμπειρία και ερασιτεχνικό δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανής. Δίδονται μισθός, πλήρης αφάλιση. Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email.