17 Μαι

Ψυκτικοί ζητούνται με εμπειρία στον κλιματισμό

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ψυκτικοί ζητούνται με εμπειρία στον κλιματισμό και μαθητευόμενοι βοηθοί από τεχνική εταιρεία Κλιματισμου Clima Service.

Telephone
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

24 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Κουσαγιαννιδης Τριανταγυλλος]

Ψυκτικός - Εγκαταστάτης Κλιματισμού - Συντηρητής Καυστήρων Αερίου Αρμοδιότητες: Ψυκτικός - Εγκαταστάτης Κλιματισμού - Συντηρητής Καυστήρων Αερίου Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Απόφοιτος Λυκείου - (Κατά προτίμηση με πτυχίο στην ειδικότητα που ζητείται) Η εταιρία προσφέρει:Κινητό τηλέφωνο - Αυτοκίνητο

21 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Ταρνατώρος Χρήστος]

Ζητείται γυναίκα για λάντζα και καθάρισμα ψαριών σε ψαροταβέρνα, με συνέπεια στη δουλειά και πειθαρχεία. Περιοχή: Μηχανιώνα Ώρες επικοινωνίας: 17:00- 20:00

21 Σεπ

Ζητείται τηγανάς (τηγάνισμα). Ώρες επικοινωνίας: 17:00- 20:00 Περιοχή: Μηχανιώνα

21 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Reality bar]

Ζητούνται κοπέλες εμφανίσιμες για νυχτερινή εργασία σε παμπ, στη Θεσσαλονίκη. Μεροκάματο από 40 ευρώ και επιπλέον ποσοστά στα ποτά.

20 Σεπ
Θεσσαλονίκη [CA Capital Assets Ltd]

Ζητείται πωλήτρια με εμπειρία στα αξεσουάρ ρούχου ή στα είδη ένδυσης, με όρεξη για εργασία, επικοινωνιακή, ευγενική και εμφανίσιμη. Να αναλάβει επώνυμο corner σε πασίγνωστη αλυσίδα λιανικής. Παρέχεται υψηλό πακέτο αποδοχών ( σταθερός μισθός,ασφάλιση,bonus) σε ένα άψογο περιβάλλον εργασίας. Περιοχή Θεσσαλονίκη. Βιογραφικά στο παρακάτω email.