17 Μαι

Ψυκτικοί ζητούνται με εμπειρία στον κλιματισμό

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ψυκτικοί ζητούνται με εμπειρία στον κλιματισμό και μαθητευόμενοι βοηθοί από τεχνική εταιρεία Κλιματισμου Clima Service.

Telephone
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιουν
Θεσσαλονίκη [CLIMA SERVICE]

Ψυκτικοί ζητούνται με εμπειρία στον κλιματισμό και μαθητευόμενοι βοηθοί από τεχνική εταιρεία Κλιματισμού Clima Service.

21 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College Θεσσαλονίκης στο πλαίσιο στελέχωσης της Σχολής Μηχανικών ζητά να προσλάβει διδακτικό προσωπικό στον τομέα Site Surveying για διδασκαλία στην αγγλική γλώσσα. Κωδικός θέσης: CESS Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα τοπογράφου ή πολιτικού μηχανικού Συναφής μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών Άριστος

21 Μαι

Το Mediterranean College Θεσσαλονίκης στο πλαίσιο στελέχωσης της Σχολής Μηχανικών ζητά να προσλάβει διδακτικό προσωπικό στον τομέα Earthquake Engineering για διδασκαλία στην αγγλική γλώσσα. Κωδικός θέσης: EARE Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα τοπογράφου ή πολιτικού μηχανικού Συναφής μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών

21 Μαι

Το Mediterranean College Θεσσαλονίκης στο πλαίσιο στελέχωσης της Σχολής Μηχανικών ζητά να προσλάβει διδακτικό προσωπικό στον τομέα Corporate Professional Development and Strategic Management για διδασκαλία στην αγγλική γλώσσα. Κωδικός θέσης: CPDE Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα τοπογράφου ή πολιτικού μηχανικού Συναφής

20 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά κοπέλα για παραγωγή και προετοιμασία φυσικών χυμών σε Juice Bar. Περιοχή: Άγιος Νικόλαος, Χαλκιδική Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, Γνώση Αγγλικών. Παροχές: Ασφάλιση,Πλήρης Απασχόληση, Διαμονή/Διατροφή. Σεζόν Ιούνιος - Σεπτέμβριος.