17 Μαι

Σερβιτόροι Α\' / Β\' Κεντρικών Εστιατορίων - Ποτίδαια Χαλκιδικής

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία Πόρτες Μέλαθρον Α.Ε., ιδιοκτήτρια των ξενοδοχείων Pomegranate Wellness Spa Hotel (5 αστέρων) και Potidea Palace Hotel (4 αστέρων) στη Νέα Ποτίδαια Χαλκιδικής, ενόψει της καλοκαιρινής σεζόν ζητά να προσλάβει Σερβιτόρους Α\´ / Β\´ Κεντρικών Εστιατορίων Κωδικός: PWSHPP-SerCR Απαραίτητα προσόντα: Ανάλογη προϋπηρεσία σε...

Σχετικες Αγγελιες

20 Μαι
Πανελλήνια [Mythos The Greek]

Ζητούνται άμεσα A la Carte Waiters / A la Carte Σερβιτόροι A' Προορισμός: Budapest, Ουγγαρία Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε a la carte Πολύ καλή γνώση αγγλικών / δεύτερη γλώσσα θα θεωρηθεί προσόν Ευχάριστος και φιλικός χαρακτήρας Ηλικίας έως 40 ετών Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση

20 Μαι
Πανελλήνια [IN GLOBE LTD]

Η εταιρία μας για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης ξενοδοχειακής μονάδας 5 αστέρων στον όμορφο Πρωταρά της Κύπρου, ζητά για άμεση πρόσληψη (με συμβόλαιο) (30) Σερβιτόρους / Σερβιτόρες Η θέση εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης (8ωρο / 6 ημέρες την εβδομάδα). Περίοδος εργασίας: Άμεσα έως τέλος σεζόν. Ηλικία

17 Ιουν
Πανελλήνια [ευη]

βοηθός μάγειρα στη Χαλκιδική, άντρας ή γυναίκα Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία Η εταιρία προσφέρει: διαμονή, διατροφή, ασφάλεια, μισθό 1000 ευρώ Βιογραφικό με φωτογραφία στο παρακάτω email.

08 Ιουν
Πανελλήνια [ΓΙΩΒΟΥ]

Ζητείται από παραθαλάσσιο εστιατόριο στη Σάρτη Χαλκιδικής, Βοηθός Μάγειρα με όρεξη για δουλειά και σπιρτάδα. Μισθός συζητήσιμος, διαμονή με συγκατοίκηση.

07 Ιουν
Πανελλήνια [KOLOSSOS SECURITY]

Η Kolossos Security ζητάει φύλακες με άδεια ΙΕΠΥΑ για πλήρη απασχόληση στις νέες της φυλάξεις: Διόνυσος Αττικής (24 άτομα) Λούτσα Πρέβεζας (7 άτομα) Σάνη Χαλκιδικής (7 άτομα)