16 Μαι

Βοηθοί Σερβιτόρων - Ηράκλειο Κρήτης

Δήμος Χερσονήσου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από το ξενοδοχείο Nana Beach του ομίλου εταιριών Καράτζη Α.Ε. ζητείται προσωπικό της παρακάτω ειδικότητας για τη σεζόν 2019 Βοηθούς Σερβιτόρων Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία δύο ετών Γνώση αγγλικών και γνώση επιπλέον ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν Προσφέρονται: Μισθός...

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαι
Δήμος Ηρακλείου [CASTELLO HOTELS]

Το ξενοδοχείο Castello City Hotel (4*) που βρίσκεται στην πόλη του Ηρακλείου Κρήτης, μέλος της αλυσίδας Castello Hotels, αναζητά για άμεση πρόσληψη: Captain Εστιατορίου à la Carte Απαραίτητα προσόντα: Ξενοδοχειακή εμπειρία 3 ετών σε ανάλογη θέση ξενοδοχείων 4* Απόφοιτος/η τουριστικής σχολής Πολύ καλή γνώση της αγγλικής

21 Μαι
Δήμος Ηρακλείου [ALDEMAR]

Η Aldemar Resorts αναζητά προσωπικό της παρακάτω ειδικότητας για τα ξενοδοχεία της στην Κρήτη κατά τη σεζόν 2019: Βοηθός Σερβιτόρου Κωδικός θέσης: SERV.B Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας, γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον

20 Μαι
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητούνται Καμαριέρες με ή χωρίς προϋπηρεσία από την ευρύτερη περιοχή του Ηρακλείου Κρήτης για πλήρη απασχόληση σε μεγάλες ξενοδοχειακές μονάδες της περιοχής κατά την καλοκαιρινή σεζόν. Παρέχονται καλές αποδοχές, δώρα, άδειες, επιδόματα. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.

18 Μαι

Η ξενοδοχειακή αλυσίδα Aldemar Resorts αναζητά για τα ξενοδοχεία της στην Κρήτη Καμαριέρα / Καθαρίστρια Κωδικός: HK_CRETE Απαραίτητα προσόντα: Eμπειρία σε αντίστοιχη θέση Ομαδικότητα Δυνατότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης Διάθεση για προσφορά υπηρεσιών φιλοξενίας υψηλών προδιαγραφών

12 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Βοηθούς Κουζίνας για Καφέ Εστιατόριο Περιοχή: Συκιές, Θεσσαλονίκη Αρμοδιότητες: Σαλάτες, προετοιμασία/στήσιμο πιάτων, λάντζα Απαραίτητα προσόντα: Από 25 έως 45 ετών, Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση,Κατοχή μεταφορικού μέσου Παροχές: Ημερομίσθιο 30/μέρα, Ασφάλιση, Πλήρης Απασχόληση Σεζόν Ιούνιος - Οκτώβρης Συζητήσιμες μέρες εργασίας