16 Μαι

Προσωπικό για το Service του Beach Bar - Χαλκιδική

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο 5 αστέρων Kassandra Palace Hotel Spa στην Κρυοπηγή Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει Προσωπικό για το Service του Beach Bar για την τουριστική σεζόν 2019. Απαραίτητα προσόντα: Ανάλογη προϋπηρεσία στο service ή/και σε αντίστοιχη θέση σε beach bar θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα Απαραίτητη η γνώση αγγλικών / γνώση δεύτερης ξένης...

Σχετικες Αγγελιες

03 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Barista για Beach Bar Περιοχή: Τορώνη Χαλκιδικής Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Ηλικία από 20 έως 35 Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Διαμονή Σεζόν από Μάιο έως 20 Σεπτέμβρη Γραφείο Ευρέσεως εργασίας Διεύθυνση: 25ης Μαρτίου 13 & Τσιμισκή, Έδεσσα, Πέλλα Τηλ: (+30) 2381 100600 Δευτέρα - Παρασκευή 08:00π.μ. - 16:00μ.μ.

07 Ιουν
Πανελλήνια [KOLOSSOS SECURITY]

Η Kolossos Security ζητάει φύλακες με άδεια ΙΕΠΥΑ για πλήρη απασχόληση στις νέες της φυλάξεις: Διόνυσος Αττικής (24 άτομα) Λούτσα Πρέβεζας (7 άτομα) Σάνη Χαλκιδικής (7 άτομα)

22 Μαι
Δήμος Θήρας [Εστιατόριο]

Εστιατόριο στην περιοχή του Καμαρίου Σαντορίνης με εξυπηρέτηση παραλίας επιθυμεί να προσλάβει νέους/ες για τη θερινή σεζόν 2019. Νέοι Νέες για Beach Service Κωδικός: BEACH Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Ηλικίας έως 30 ετών Γνώση POS παραγγελιοληψίας Άριστη γνώση αγγλικών (γνώση

22 Μαι

Εστιατόριο στην περιοχή του Καμαρίου Σαντορίνης επιθυμεί να προσλάβει νέο/α ως υπεύθυνο bar για τη θερινή σεζόν 2019. Νέοι Νέες για Beach Service Κωδικός: BAR Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Ηλικίας έως 30 ετών Γνώση των classic coctails Γνώση παρασκευής καφέ Γνώση POS παραγγελιοληψίας Άριστη

20 Μαι
Πανελλήνια [TOR HOTEL GROUP - MACEDONIAN HOTELS - EAGLES PALACE & VILLAS]

Ο όμιλος Tor Hotel Group, με παρουσία άνω των 90 ετών στο χώρο της φιλοξενίας, αναζητεί να προσλάβει ταλαντούχους επαγγελματίες για τη σεζόν του 2019. Συγκεκριμένα για τα ξενοδοχεία Eagles Palace Eagles Villas, αναζητούμε Άτομα για Λάντζα Τοποθεσία: Ουρανούπολη, Χαλκιδική Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε ανάλογη