15 Μαι

Ηλεκτρολόγος Μηχανικός

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης: Ηλεκτρολόγος Μηχανικός Περιγραφή θέσης: Προετοιμασία και σύνταξη προσφορών εσωτερικού και εξωτερικού Εκπόνηση μελετών Τεχνική υποστήριξη πελατών Πραγματοποίηση επισκέψεων σε πελάτες Συμμετοχή σε...

Σχετικες Αγγελιες

16 Αυγ
Πανελλήνια [The Anchor Pub, Tilsworth, LU79PU UK]

Σερβιτόρα με γνώσεις Μπαρ Η εταιρία προσφέρει: Υπάρχει σπίτι για συγκατοίκηση με άλλο μέλος του προσωπικού, ευχάριστο περιβάλλον, καλές αποδοχές.

16 Αυγ

Α Μάγειρα / Μαγείρισσα (γνώστης ψησταριάς). Αρμοδιότητες: Ελληνική κουζίνα ,Φαγητά κατσαρόλας και της ώρας. Η εταιρία προσφέρει: Υπάρχει σπίτι για συγκατοίκηση με άλλο μέλος του προσωπικού, ευχάριστο περιβάλλον, καλές αποδοχές.

16 Αυγ
Πανελλήνια [Ζήκας Ευάγγελος]

Αναζητούμε γηροκόμους για Αθήνα, εσωτερικές. Παρέχονται διαμονή, διατροφή.

16 Αυγ
Πανελλήνια [Melissa Gold Coast IKE]

Σερβιτόρος/α σε εστιατόριο ξενοδοχείου και στο beach bar Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη η προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 σεζόν, γνώση Αγγλικής γλώσσας Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση κι άλλης γλώσσας Η εταιρία προσφέρει: Μισθό, διαμονή, διατροφή Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

16 Αυγ

Καμαριέρα Απαραίτητα Προσόντα: Όρεξη για δουλειά Η εταιρία Melissa Gold Coast, στα Ψακούδια Χαλκιδικής, προσφέρει: Μισθό, διαμονή & διατροφή. Τηλ επικοινωνία από 10:00 έως 20:00, αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email.