15 Μαι

Καμαριέρες - Αθήνα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H House-Keeping P.C. ως εξωτερικός συνεργάτης ξενοδοχειακών μονάδων, με εξειδίκευση στον ξενοδοχειακό κλάδο και εμπειρία στην παροχή υπηρεσιών, ζητά να προσλάβει για εργασία σε πολυτελή ξενοδοχεία 4 και 5 αστέρων στην Αθήνα (κέντρο), προσωπικό για την παρακάτω θέση: Καμαριέρες - Αθήνα για εργασία μόνιμης...

Σχετικες Αγγελιες

20 Μαι
Πανελλήνια [ART OF HOSPITALITY]

Η Art of Hospitality αναζητά Καμαριέρες για μόνιμη εργασία στην Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση ελληνικών και αγγλικών (επιθυμητή) Ευγένεια Προσοχή στη λεπτομέρεια Ικανότητα οργάνωσης Κάτοχος πιστοποιητικού υγείας Παρέχονται: Ικανοποιητικές αποδοχές

13 Μαι
Πανελλήνια [HOTEL BRAIN]

Η HotelBrain είναι μια ανεξάρτητη εταιρία που εξειδικεύεται στη διαχείριση και την ανάπτυξη ξενοδοχειακών μονάδων, καθώς και στην παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών. Ζητούνται για εποχική απασχόληση σε ξενοδοχειακή μονάδα που διαχειρίζεται η HotelBrain στην Αθήνα Καμαριέρες Κωδικός: ΚΑΜ ΑΘΗΝΑ

07 Μαι
Πανελλήνια [T&T MAINTENANCE MASTER]

Καμαριέρες - Κέντρο Αθήνας Η House-Keeping P.C. ειδικεύεται στην παροχή ολοκληρωμένων υπηρεσιών housekeeping και αναζητά επαγγελματίες καμαριέρες για εργασία σε μεγάλο 5* ξενοδοχείο στο κέντρο της Αθήνας. Η εργασία είναι 8ωρη καθημερινή σε κυλιόμενο ωράριο, με πρωινές και απογευματινές βάρδιες, και 2 ρεπό την

24 Απρ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητούνται Καμαριέρες για ξενοδοχεία της Αθήνας, πλήρους απασχόλησης με σχετική προϋπηρεσία. Παρέχονται άδειες, δώρα, επιδόματα, σταθερή εργασία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ: 210 9577218, 6986 732965.

23 Μαι
Πανελλήνια [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College στο πλαίσιο στελέχωσης της Σχολής Επαγγελμάτων Υγείας ζητά να προσλάβει Καθηγητή / Καθηγήτρια Μαθημάτων Φυσικοθεραπείας Κωδικός θέσης: Physio19 για διδασκαλία στην ελληνική και την αγγλική γλώσσα. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Φυσικοθεραπείας και συναφής μεταπτυχιακός τίτλος