15 Μαι

Βarista / Ταμείο - Ηγουμενίτσα

Δήμος Ηγουμενίτσας
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης Mikel, προκειμένου να στελεχώσει τo κατάστημά της Mikel Cantina στην Ηγουμενίτσα ζητά άτομα ηλικίας 20-30 ετών για τη θέση Βarista / Ταμείο Αποστολή βιογραφικών με συνημμένη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Fax: 2410 534020 Τηλ: 2410 255260.  ...

Σχετικες Αγγελιες

05 Αυγ
Τρίκαλα [Eolos Transport]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας: Ζητούνται Υπάλληλοι σε Πρατήριο Υγρών Καυσίμων στην πόλη των Τρικάλων. Μόνιμη Απασχόληση Προσόντα: Εξυπηρέτηση πελατών Διαχείριση ταμείου Επικοινωνιακός και ευχάριστος χαρακτήρας Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός και πλήρη ασφάλιση Ιδανικές εργασιακές συνθήκες

22 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [EBITA PLUS ΜΟΝ.Ε.Π.Ε]

Ebitaplus, Παραγωγή -Εμπόρια Χάρτου, ζητούν πωλητή/πωλήτρια, για πλήρη απασχόληση, για την στελέχωση του καταστήματος στο Καλοχώρι Θεσ/νίκης Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία στην πώληση τουλάχιστον 2 ετών. Η γνώση ταμείου θα συνεκτιμηθεί. Γνώση κινητού τηλεφώνου smartphone (email,παραγγελίες κτλ) Η εταιρία προσφέρει: Δικό της όχημα, εταιρικό τηλέφωνο κτλ.