26 Ιουν

Σερβιτόρος-α σε πιτσαρία, Χαλκιδική, Σάρτη

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρο - α από  πιτσαρία.Περιοχή: Χαλκιδική, ΣάρτηΑπαραίτητα προσόντα:Από 20 έως 35 ετώνΑπαραίτητη προϋπηρεσία πάνω σε αντίστοιχο πόστοΠαροχές:ΜισθόςΑσφάλιση7ήμερη εργασίαΣεζόν από Ιούνιο έως ΑύγουστοΠλήρης ΑπασχόλησηΔιαμονή/Διατροφή

Γραφείο Ευρέσεως εργασίας
Διεύθυνση: 25ης Μαρτίου 13 & Τσιμισκή, Έδεσσα, Πέλλα
Τηλ: (+30) 2381 100600
Δευτέρα - Παρασκευή 08:00π.μ. - 16:00μ.μ.

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

12 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Τυλιχτή για Γυράδικο. Περιοχή: Σάρτη Αρμοδιότητες: Τύλιγμα Απαραίτητα προσόντα: Από 25 έως 40 ετών Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός 1500 Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Πλήρης Απασχόληση Σεζόν από Ιούνιο έως Σεπτέμβρη

11 Ιουλ

Η ManDynamic αναζητά διανομείς για πιτσαρία. Περιοχή: Θέρμη. Απαραίτητα προσόντα: Από 25 έως 50 ετών. Κατοχή δικύκλου. Παροχές: Μισθός. Ασφάλιση. 6ήμερη εργασία. Ωράριο 17:00 - 01:00

10 Ιουλ

Η ManDynamic αναζητά άτομο για λάντζα - καθαριότητα και μπουφέ σε ζαχαροπλαστείο. Περιοχή: Ολυμπιάδα, Χαλκιδική Αρμοδιότητες: Λάντζα Καθαριότητα χώρου Εξυπηρέτηση πελατών Απαραίτητα προσόντα: Από 25 έως 50 ετών Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός από 700 έως 900 ευρώ, αναλόγως ωραρίου Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Σεζόν Ιούλιος - Μέσα Σεπτέμβρη

09 Ιουλ

Η ManDynamic αναζητά Αρτοζαχαροπλάστη για Ζαχαροπλαστείο  Περιοχή: Ολυμπιάδα, Χαλκιδική Αρμοδιότητες: Παρασκευή Πρωινών  Σφολιατοειδή/Πιτοειδή Ψήσιμο/ Πλάσιμο Παρασκευή γλυκών Απαραίτητα προσόντα: Από 35 έως 55 ετών Πιστοποιητικό υγείας Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Ημερομίσθιο 50 ευρώ  Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Σεζόν Ιούλιος - Μέσα Σεπτέμβρη 5νθήμερη εργασία

05 Ιουλ

Η ManDynamic αναζητά Σιδερώτριες για Εταιρεία Βιομηχανικών Πλυντηρίων Περιοχή: Καλάνδρα, Χαλκιδική Αρμοδιότητες: Σιδέρωμα, δίπλωμα, πακετάρισμα Απαραίτητα προσόντα: Από 20 έως 50 ετών Παροχές: Μισθός 750 ευρώ, Ασφάλιση, Πλήρης Απασχόληση Σεζόν Ιούνιος - Τέλη Οκτώβρη Μέρες Εργασίας: Δευτέρα - Σάββατο, Κυλιόμενες βάρδιες Διαμονή