13 Μαι

Γραμματέας Δικηγορικής Εταιρίας

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας δικηγορικής εταιρίας,...

Σχετικες Αγγελιες

20 Σεπ
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο 4*]

Ξενοδοχείο 4* επιθυμεί να προσλάβει, προϊστάμενο εστιατορίου. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, γνώση αγγλικών. Επιθυμητά Προσόντα: Ομαδικό πνεύμα. Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικό μισθό, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

20 Σεπ
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο5*]

Ξενοδοχειακός όμιλος αναζητά για τα παραρτήματά του, Προϊστάμενο Υποδοχής. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία, γνώση ξενοδοχειακών προγραμμάτων, άριστη γνώση αγγλικών. Επιθυμητά Προσόντα: Ομαδικό πνεύμα, ευχάριστη προσωπικότητα. Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικό μισθό, άριστο περιβάλλον εργασίας.

20 Σεπ
Πανελλήνια [Ξενοδοχεία 5*]

Ξενοδοχειακός όμιλος αναζητά Προϊσταμένη Ορόφων (σε διάφορα μέρη της Ελλάδας). Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία, ομαδικό πνεύμα, γνώση αγγλικών. Η εταιρία προσφέρει: Μισθό, ασφάλιση, διαμονή.

19 Σεπ
Πειραιάς [Ιδιωτικό Πολυιατρείο]

Από ιδιωτικό πολυιατρείο στον Πειραιά, ζητείται νοσοκόμα/νοσηλεύτρια με καλή γνώση Η/Υ καθώς στα καθήκοντα της θα περιλαμβάνεται η γραμματειακή υποστήριξη και η επιμέλεια του χώρου. Προσφέρεται άριστο περιβάλλον εργασίας και δυνατότητα μακροχρόνιας συνεργασίας. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω e-mail.

19 Σεπ
Πανελλήνια [Lambre Greece cosmetics]

Ζητούνται συνεργάτες για εργασία από το σπίτι μέσω ίντερνετ.