10 Μαι

Εργάτης Γενικών Καθηκόντων - Κρυοπηγή Χαλκιδικής

Δήμος Κασσάνδρας
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο 5 αστέρων Kassandra Palace Hotel Spa στην Κρυοπηγή Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει άμεσα Εργάτη Γενικών Καθηκόντων • Θέση εργασίας μόνιμης και πλήρους απασχόλησης Απαραίτητα προσόντα: Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Οργάνωση Επαγγελματισμός Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών...

Σχετικες Αγγελιες

20 Σεπ
Αθήνα [ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΑΓΕΝΝΗΤΟΥ ΠΑΙΣΙΟΥ-Η ΑΓΚΑΛΙΑ]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ Αρμοδιότητες: ΠΑΡΑΛΑΒΗ-ΚΑΤΑΓΡΑΦΗ-ΜΕΤΑΦΟΡΑ-ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΗ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΩΝ ΑΠΟΘΗΚΗΣ Απαραίτητα Προσόντα: Απολυτήριο Λυκείου, γνώσεις χειρισμού Η/Υ, δίπλωμα οδήγησης για μηχανάκι και Β΄ κατηγορίας οδήγησης αυτοκινήτου, εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις.

11 Σεπ
Τρίκαλα [Φυτόκοσμος]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας: Ζητείται Υπάλληλος (αγροτικές εργασίες) στην επιχείρηση Φυτόκοσμος Τρίκαλα Προσόντα Υποψηφίου: Εμπειρία σε αγροτικές εργασίες Δίπλωμα οδήγησης Β’ Απόφοιτος Λυκείου Ηλικία από 30 έως 45 ετών Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός Ασφάλιση (ΙΚΑ / ΟΓΑ αναλόγως περίπτωσης) Ιδανικές συνθήκες εργασίας

11 Σεπ
Αθήνα [Κ Γ]

Κατασκευαστική εταιρεία με έδρα στην Κηφισιά Αττικής ζητεί εργάτη. Απαραίτητα προσόντα, ηλικία 25-40 ετών, εμπειρία σε οικοδομικές εργασίες, άριστη γνώση Ελληνικών. Δίπλωμα οδήγησης Γ ή Ε κατηγορίας θα συνεκτιμηθεί. Απαραίτητα, συστάσεις. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές & ασφάλιση.

04 Σεπ
Λιβαδειά [TDelta τεχνική - εργολαβική εταιρία]

Η TDelta τεχνική - εργολαβική εταιρία, αναζητεί προσωπικό με τις παρακάτω ειδικότητες: Ηλεκτροσυγκολλητή, Χειριστή Κλαρκ, Τεχνίτη, Βοηθό Τεχνίτη, Ανειδίκευτο Εργάτη Προφίλ Εταιρίας: Η TDelta είναι μια νεοσύστατη εταιρία που έχει στόχο να ηγηθεί στην Ελληνική αγορά προσφέροντας υπηρεσίες υψηλής ποιότητας. Προσφέρουμε: Ευκαιρίες εξέλιξης Ανταγωνιστικά πακέτα αμοιβών Δυναμικό περιβάλλον εργασίας Συνεχής εκπαίδευση Αποστολή Βιογραφικών στο παρακάτω...

04 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ]

ΕΡΓΑΤΗΣ ΓΙΑ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΣΤΗ ΧΑΛΑΣΤΡΑ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΘΗΚΟΝΤΑ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΩΜΗ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΗΣ Κ ΠΛΗΡΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗ