10 Μαι

Εργάτης Γενικών Καθηκόντων - Κρυοπηγή Χαλκιδικής

Δήμος Κασσάνδρας
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο 5 αστέρων Kassandra Palace Hotel Spa στην Κρυοπηγή Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει άμεσα Εργάτη Γενικών Καθηκόντων • Θέση εργασίας μόνιμης και πλήρους απασχόλησης Απαραίτητα προσόντα: Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Οργάνωση Επαγγελματισμός Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών...

Σχετικες Αγγελιες

13 Ιουν
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Άτομο Γενικών Καθηκόντων για Αλυσίδα Παντοπωλείων. Περιοχή: Χαλάνδρι, Αττική. Αρμοδιότητες: Ταμείο, Εξυπηρέτηση Πελατών, Τακτοποίηση Ραφιών, Καθαριότητα Χώρου. Απαραίτητα προσόντα: Από 20 έως 45 χρονών. Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί Παροχές: Μισθός Βασικός, Ασφάλιση. Πλήρης Απασχόληση. 6 ήμερη εργασία Δε - Σα (κυλιόμενα ωράρια). 4μηνη Σύμβαση

22 Μαι
Δήμος Κασσάνδρας [ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ]

Ζητείται Υπάλληλος Υποδοχής Ημερήσιας Βάρδιας Υπάλληλος Υποδοχής Νυχτερινής Βάρδιας την περίοδο 10/6 εως 16/9/019 στο ξενοδοχείο Οδυσσέας στο Πολύχρονο Χαλκιδικής. Αρμοδιότητες – προσόντα: Αφορά μόνο πρωινή καθημερινή εργασία και απαιτείται προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση με ικανότητα

21 Μαι
Δήμος Κασσάνδρας [MIRAGGIO THERMAL SPA & RESORT]

Το Miraggio Thermal Spa Resort, ξενοδοχειακό συγκρότημα 5* στο Παλιούρι στην Κασσάνδρα Χαλκιδικής, αναζητά για τη νέα σεζόν Wine Waiter Ο ρόλος: Σχεδιάζει και διαχειρίζεται την κάβα των εστιατορίων. Φροντίζει για τη συντήρηση των κρασιών. Παρέχει συμβουλές στους επισκέπτες ανάλογα με τις προσωπικές τους

21 Μαι
Δήμος Μυκόνου [ANEMOESSA BOUTIQUE HOTEL MYKONOS]

Το ξενοδοχείο Anemoessa Boutique Hotel στη Μύκονο δέχεται αιτήσεις για τη θερινή περίοδο 2019 με στόχο την κάλυψη της παρακάτω θέσης: Αχθοφόρος / Γενικών Καθηκόντων Code: GG 1-19 Απαιτούμενα προσόντα: Τουλάχιστον 2 χρόνων εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας (επιπλέον γλώσσα θα θεωρηθεί

20 Μαι
Πανελλήνια [Epoque Collection]

Το Athens Townhouse αναζητά Συντηρητή Γενικών Καθηκόντων για τη στελέχωση του νέου boutique ξενοδοχείου μας στο κέντρο της Αθήνας. Περιγραφή: Ως συντηρητής γενικών καθηκόντων θα είστε υπεύθυνος για την ομαλή λειτουργία του τεχνικού εξοπλισμού και των κτιριακών υποδομών της ξενοδοχειακής μονάδας. Η