07 Μαι

MARKETING/ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ/ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Κορυφαία Διαφημιστική εταιρεία που δραστηριοποιείται στον τομέα του Marketing, εξαιτίας νέου απαιτητικού project που αναλαμβάνει, αναζητά νέους/ες για να αναλάβουν αρμοδιότητες στα τμήματα του Customer Service, της Διαφήμισης και της Έρευνας Αγοράς.
Προφίλ ιδανικού υποψηφίου:
• Ευχέρεια λόγου και επικοινωνίας
• Οργανωτικές ικανότητες και πνεύμα ομαδικότητας
• Θα εκτιμηθεί η εμπειρία σε τομείς επικοινωνίας/διαφήμισης/προώθησης πωλήσεων
Η Εταιρεία δίνει τη δυνατότητα στον υποψήφιο να αποκτήσει σημαντικές ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης παρέχοντας καταρτισμένη εκπαίδευση από έμπειρους συνεργάτες. Επίσης πραγματοποιούνται από την εταιρεία ταξίδια σε Ελλάδα και εξωτερικό με αφορμή διάφορα εκπαιδευτικά προγράμματα.
Οι ενδιαφερόμενοι που πιστεύουν ότι ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο παρακάτω email: majestichr8@gmail.com

Καραούλα Μαριλένα

Σχετικες Αγγελιες

20 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [Διαφημιστική Εταιρία]

Marketing Sales Assistant Εταιρία με πολυετή εμπειρία στο χώρο των πωλήσεων και του customer service αναζητά3 νέους/νέεςαπό 22 έως 29 ετών για τη θέση Marketing Sales Assistant. Προφίλ υποψηφίου: Άμεση διαθεσιμότητα Τελειόφοιτος/Απόφοιτος/-η Διοίκησης Επιχειρήσεων/Μarketing Oργανωτικές και ηγετικές ικανότητες Άνεση στην

20 Μαι

Ζητούνται απόφοιτοι ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ με κατεύθυνση, Διοίκησης Επιχειρήσεων - Μarketing - Διαφήμισης για την στελέχωση του Τμήματος Marketing Απαραίτητα προσόντα: Ευχάριστη προσωπικότητα Ομαδικό πνέυμα Υπεύθυνος/ -η -- Οργανωτικός/ -ή Όρεξη για μάθηση Παρέχονται: Ελκυστικές αμοιβές Δυνατότητα εξέλιξης

16 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία Marketing]

Διαφημιστική εταιρία, με έδρα τη Θεσσαλονίκη, ενδιαφέρεται άμεσα για νέους/νέες 20 έως 30 ετών, για τη στελέχωση των τμημάτων της. Καθήκοντα θέσης: Συνεχείς επαφές με πελατολόγιο για ανάπτυξη της θέσης της εταιρίας Επικοινωνία και εξυπηρέτηση πελατών Δυνατότητα ανάληψης ευθυνών Προσήλωση και

14 Μαι
Θεσσαλονίκη [ΕΤΑΙΡΕΙΑ MARKETING]

Μετά από χρόνια εμπειρίας στον τομέα των τηλεπικοινωνιών, η Wind μας έχει αναθέσει να στελεχώσουμε το τμήμα πωλήσεων, εξυπηρέτησης πελατών και δημοσίων σχέσεων. Η θέση δεν αφορά τηλεφωνικές πωλήσεις. Θα αναζητήσουμε άτομα με επικοινωνιακές δεξιότητες και προσήλωση στην επίτευξη στόχων. Παρακαλώ πολύ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο παρακάτω email.

10 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [HR PARTNERS CONSULTANTS EE]

Marketing and Communications Specialist Εάν σας αρέσει η ενδυνάμωση των brands, το content writing, η διοργάνωση εταιρικών events, και θέλετε να εργαστείτε σε εταιρία με υψηλής ποιότητας προϊόντα και προδιαγραφές, τότε αυτή η θέση Marketing and Communications Specialist είναι για εσάς! Αρμοδιότητες και καθήκοντα: Διαχείριση, ανάπτυξη και βελτίωση