07 Μαι

ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ Ζητείται από Εισαγωγική Βιοτεχνική εταιρία λευκών ειδών με έδρα το Ηράκλειο Κρήτης και δίκτυο πωλήσεων πανελλαδικά που εμπορεύεται λευκά είδη.

Ηράκλειο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Προετοιμασία παραγγελιών,φόρτωση,εκφόρτωση,παραλαβές
και τακτοποίηση των εμπορευμάτων στην αποθήκη ή διανομή
εμπορευμάτων σε όλη την Κρήτη.

Απαραίτητα προσόντα:

• Απαραίτητη Επιθυμητή προϋπηρεσία σε μηχανογραφημένη
αποθήκη.

• Ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.

• Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση – 5 Ημερες / 40 Ωρες.

• Μισθος: 600€ + ΙΚΑ + Δώρο + Προοπτικές οικονομικής εξέλιξης.

• Κάτοικος Ηρακλείου.

• Απαιτούμενη εκπαίδευση: απολυτήριο λυκείου και γνώση Η/Υ.

• Απαιτούμενη: άδεια οδήγησης ερασιτεχνικού διπλώματος.

• Ηλικία έως 30 ετών.

• Καθαρό ποινικό μητρώο.

Telephone
FAMILY ENTERPRISE

Σχετικες Αγγελιες

17 Φεβ
Λεωνίδιο [ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΚΟΝΤΟΡΟΥΠΗ]

Ζητείται άτομο με γνώσεις στην κουζίνα (Τηγάνι-ψήσιμο σε γκριλιέρα), Παραλία Λεωνιδίου Αρμοδιότητες: Ψήσιμο - Τηγάνι Απαραίτητα Προσόντα: Ανάλογη προϋπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα: Νέος έως 45 ετών Η εταιρία προσφέρει: Διαμονή, Υψηλές αποδοχές

12 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΛΟΥΚΑΣ ΜΠΑΝΙΟ ΔΑΠΕΔΟ]

Ζητείται αποθηκάριος έως 35 ετών, για πλήρη ή μερική απασχόληση από εταιρία ειδών υγιεινής και πλακιδίων Kατάστημα Εύοσμος Θεσσαλονίκης. Απαραίτητα Προσόντα: -Απολυτήριο Λυκείου - Ικανότητα μεταφοράς, φόρτωσης εμπορευμάτων -Καλή αντίληψη του χώρου, οργανωτικές ικανότητες, αποτελεσματική επικοινωνία. Επιθυμητά Προσόντα: -Γνώση χειρισμού κλαρκ -Δίπλωμα Γ κατηγορίας Αποστείλατε βιογραφικό στο παρακάτω email ή στο fax:2310464981 Επικοινωνία τηλ...

... :231046490,1 Ώρες :11:00-13:00

Tags:

12 Φεβ
Θεσσαλονίκη [PREKAS CAR PROGRESSION]

Ζητείται έμπειρος μηχανικός αυτοκινήτων για κάθετη μονάδα στη Δυτική Θεσσαλονίκη, για άμεση πρόσληψη.

06 Φεβ
Πρέβεζα [ΕΣΤΙΑΤΌΡΙΟ]

Ζητείται σερβιτόρος & βοηθός σερβιτόρου σε εστιατόριο στην Πάργα, με γνώση Αγγλικών και προϋπηρεσία για σεζόν 2020. Παρέχονται μισθός, ένσημα, διαμονή και διατροφή.

05 Φεβ
Θήρα [Homeric Poems]

Το ξενοδοχείο Homeric Poems, το οποίο βρίσκεται στο Φηροστεφάνι Σαντορίνης, αναζητά σερβιτόρο για 8ωρη εργασία την περίοδο Απρίλιος - Νοέμβριος(αρχές) '20. Απαραίτητα Προσόντα: Πολύ καλή γνώση Αγγλικών Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε σε εποχιακό ξενοδοχείο Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας Η εταιρία προσφέρει: Πλήρης απασχόληση για την σεζόν Απρίλιος '20 - Νοέμβριος '20 Διαμονή Διατροφή