07 Μαι

ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ Ζητείται από Εισαγωγική Βιοτεχνική εταιρία λευκών ειδών με έδρα το Ηράκλειο Κρήτης και δίκτυο πωλήσεων πανελλαδικά που εμπορεύεται λευκά είδη.

Ηράκλειο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Προετοιμασία παραγγελιών,φόρτωση,εκφόρτωση,παραλαβές
και τακτοποίηση των εμπορευμάτων στην αποθήκη ή διανομή
εμπορευμάτων σε όλη την Κρήτη.

Απαραίτητα προσόντα:

• Απαραίτητη Επιθυμητή προϋπηρεσία σε μηχανογραφημένη
αποθήκη.

• Ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.

• Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση – 5 Ημερες / 40 Ωρες.

• Μισθος: 600€ + ΙΚΑ + Δώρο + Προοπτικές οικονομικής εξέλιξης.

• Κάτοικος Ηρακλείου.

• Απαιτούμενη εκπαίδευση: απολυτήριο λυκείου και γνώση Η/Υ.

• Απαιτούμενη: άδεια οδήγησης ερασιτεχνικού διπλώματος.

• Ηλικία έως 30 ετών.

• Καθαρό ποινικό μητρώο.

Telephone
FAMILY ENTERPRISE

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαι
Δήμος Ηρακλείου [CASTELLO HOTELS]

Το ξενοδοχείο Castello City Hotel (4*) που βρίσκεται στην πόλη του Ηρακλείου Κρήτης, μέλος της αλυσίδας Castello Hotels, αναζητά για άμεση πρόσληψη: Captain Εστιατορίου à la Carte Απαραίτητα προσόντα: Ξενοδοχειακή εμπειρία 3 ετών σε ανάλογη θέση ξενοδοχείων 4* Απόφοιτος/η τουριστικής σχολής Πολύ καλή γνώση της αγγλικής

21 Μαι
Δήμος Ηρακλείου [ALDEMAR]

Η Aldemar Resorts αναζητά προσωπικό της παρακάτω ειδικότητας για τα ξενοδοχεία της στην Κρήτη κατά τη σεζόν 2019: Βοηθός Σερβιτόρου Κωδικός θέσης: SERV.B Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας, γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον

16 Μαι
Δήμος Ηρακλείου [AXEL ACCESSORIES ΑΕ]

Η Axel Αccessories είναι μια 100% ελληνική εταιρία μόδας με το βλέμμα της στραμμένο σε ολόκληρο τον κόσμο. Η πρωτοτυπία, η διορατικότητα, το πάθος, η γνώση, η φαντασία, η αποτελεσματικότητα και η θετική στάση ζωής όλων των συνεργατών της είναι τα στοιχεία που την έχουν διατηρήσει σε μια συνεχώς ανοδική και

15 Μαι
Δήμος Ηρακλείου [Radisson Blu Beach Resort Milatos Crete]

Ο όμιλος Carlson Rezidor Hotel Group, αποτελεί έναν από τους μεγαλύτερους ομίλους ξενοδοχείων παγκοσμίως με περισσότερα από 1.350 ξενοδοχεία και παρουσία σε πέραν των 105 χώρες ανά τον κόσμο. Το Radisson Blu Beach Resort Milatos Crete, μέλος του πολυεθνικού ομίλου στη Μίλατο Λασιθίου, έχοντας ως πρωταρχικό στόχο την προσφορά

14 Μαι
Δήμος Ηρακλείου [ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗΣ ΑΕ]

Η εταιρία Karatarakis Hotels Restaurants ζητεί να προσλάβει άμεσα Σερβιτόρους για 12μηνη απασχόληση στα ξενοδοχεία της στην πόλη του Ηρακλείου Κρήτης. Απαραίτητα προσόντα: Επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον 3 χρόνων σε ξενοδοχεία 5* Εμπειρία σε εστιατόρια a la carte Άριστη γνώση αγγλικών — επιθυμητή η γνώση