07 Μαι

ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ Ζητείται από Εισαγωγική Βιοτεχνική εταιρία λευκών ειδών με έδρα το Ηράκλειο Κρήτης και δίκτυο πωλήσεων πανελλαδικά που εμπορεύεται λευκά είδη.

Ηράκλειο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Προετοιμασία παραγγελιών,φόρτωση,εκφόρτωση,παραλαβές
και τακτοποίηση των εμπορευμάτων στην αποθήκη ή διανομή
εμπορευμάτων σε όλη την Κρήτη.

Απαραίτητα προσόντα:

• Απαραίτητη Επιθυμητή προϋπηρεσία σε μηχανογραφημένη
αποθήκη.

• Ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.

• Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση – 5 Ημερες / 40 Ωρες.

• Μισθος: 600€ + ΙΚΑ + Δώρο + Προοπτικές οικονομικής εξέλιξης.

• Κάτοικος Ηρακλείου.

• Απαιτούμενη εκπαίδευση: απολυτήριο λυκείου και γνώση Η/Υ.

• Απαιτούμενη: άδεια οδήγησης ερασιτεχνικού διπλώματος.

• Ηλικία έως 30 ετών.

• Καθαρό ποινικό μητρώο.

Telephone
FAMILY ENTERPRISE

Σχετικες Αγγελιες

12 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [VOLTE-TEL COMMUNICATIONS]

Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα για αυτοκίνητο ή/και για μηχανάκι, Χρήση Η/Υ Περισσότερες πληροφορίες για την εταιρία μας στην παρακάτω διεύθυνση. Αποστολή βιογραφικού - > https://voltetel.gr/υποβολη-βιογραφικου/

12 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [TRANSCOMBI EXPRESS SALONICA ΕΠΕ]

Απο καταξιωμένη εταιρία μεταφορών στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης ζητούνται : Αποθηκάριος, Β. Αποθηκαρίου - Φορτοεκφορτωτής , Οδηγός με δίπλωμα Γ' κατηγορίας . Η εταιρία προσφέρει: Αριστο περιβάλλον εργασίας , μόνιμη απασχόληση Βιογραφικά στο email npanagiotidis@transcombi.com.gr

10 Ιουλ
Αθήνα [κ. Γιώργος]

Αρμοδιότητες: απασχόληση και παιχνίδι παιδιών. Απαραίτητα Προσόντα: διάθεση για δουλειά, εντιμότητα, ειλικρίνεια, θέληση. Επιθυμητά Προσόντα: απόφοιτος ή φοιτήτρια παιδαγωγικών σπουδών.

10 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Μάγδα Τζούνη]

Ζητείται υπεύθυνο άτομο για να προσέχει 2 γατούλες στο σπίτι τους Απαραίτητα Προσόντα: Να αγαπάει τα ζωάκια Επιθυμητά Προσόντα: Υπευθυνότητα, εμπιστοσύνη, Τιμιότητα

06 Ιουλ
Πάτρα [Αθ.Βασιλείου & ΣΙΑ ΟΕ]

Η VAST, εταιρία πώλησης αυτοκινήτων, αξεσουάρ και ανταλλακτικών, με κάθετη μονάδα συνεργείου και έδρα την Πάτρα (Ν.Ε.Ο. Πατρών Αθηνών 165) αναζητά υπάλληλο για μόνιμη απασχόληση με τα εξής χαρακτηριστικά: Υπεύθυνος πωλήσεων αυτοκινήτων Άριστη επικοινωνία με τον πελάτη Διαπραγματευτική ικανότητα Απαραίτητη χρήση Η/Υ Αγγλική γλώσσα Βιογραφικό σημείωμα στο intra@vast.gr