07 Μαι

Γαζώτριες, Κοπτοράπτριες,Δράμα

Δράμα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ManDynamic αναζητά Γαζώτριες, Κοπτοράπτριες για Βιοτεχνία ΡούχωνΠεριοχή: ΔράμαΑπαραίτητα προσόντα:Από 20 έως 50 ετώνΕπιθυμητά Προσόντα:Προϋπηρεσία επιθυμητή, όχι απαραίτητηΠαροχές:Μισθός 3 ευρώ/ ώραΑσφάλισηΠλήρης Απασχόληση5νθήμερη εργασία Δε-Πα: 07:00 - 15:30
Γραφείο Ευρέσεως εργασίας
Διεύθυνση: 25ης Μαρτίου 13 & Τσιμισκή, Έδεσσα, Πέλλα
Τηλ: (+30) 2381 100600
Δευτέρα - Παρασκευή 08:00π.μ. - 16:00μ.μ.

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαι
Δήμος Δράμας [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το υποκατάστημά της στη Δράμα Αποθηκάριο

10 Μαι
Δήμος Δράμας [VODAFONE]

Ειδικός της Ομάδας Ready - Δράμα Προσφέρουμε μια απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης φέρνοντας τους πελάτες, μέσω της τεχνολογίας, πιο κοντά σε ότι αγαπάνε. Ξεπερνάμε πάντα τις προσδοκίες των πελατών μας, κάνοντας την καθημερινότητά τους πιο συναρπαστική. Είμαστε δημιουργικοί, αεικίνητοι και

09 Μαι
Δράμα [OCEANIC SECURITY Α.Ε.]

Η εταιρία Oceanic Security Α.Ε αναζητά άμεσα Προσωπικό Ασφαλείας, ΓΥΝΑΙΚΕΣ,στη Δράμα. Οι φυλάξεις αφορούν στατική φύλαξη με κυλιόμενο 8ωρο ωράριο. Απαραίτητη προϋπόθεση : -Άδεια Security σε ισχύ! Επιθυμητή προϋπόθεση : - Προϋπηρεσία σαν προσωπικό ασφαλείας. - Γνώση αγγλικών. Παρακαλώ να μας αποστείλετε αναλυτικό βιογραφικό σας σημείωμα στο παρακάτω e-mail με θέμα Δράμα

09 Μαι
Δήμος Δράμας [RANDSTAD]

Θα ήθελες να εργαστείς ως Πωλητής/τρια Καινοτόμου Προϊόντος στη Δράμα; Έχεις δυνατό network, δυναμική προσωπικότητα, άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και πάθος για την επίτευξη των αποτελεσμάτων; Θέλεις να εργαστείς σε ένα ευέλικτο περιβάλλον εργασίας με συνεχή εκπαίδευση; Η θέση παρέχει

07 Μαι
Δήμος Δράμας [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας βιομηχανίας, αναζητά