07 Μαι

Insurance Agent

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ΑCTIONLINE, εταιρεία επιλογής προσωπικού, αναζητά άτομα για λογαριασμό μεγάλου Ασφαλιστικού Οργανισμού, στην Αθήνα.

Αρμοδιότητες:
• Τηλεφωνική διαχείριση πελατών του ασφαλιστικού οργανισμού σχετικά με τα ασφαλιστικά προϊόντα και υπηρεσίες
• Επίτευξη υψηλής ποιότητας εξυπηρέτησης πελατών με σκοπό τη δημιουργία μακροπρόθεσμων πελατειακών σχέσεων

Προσόντα:
• Απαραίτητη πιστοποίηση (Αντ)ασφαλιστικών Διαμεσολαβητών Επιπέδου Α. Τράπεζα Της Ελλάδος
• Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
• Πτυχίο Α.Ε.Ι. / Τ.Ε.Ι. / Ι.Ε.Κ. (ιδανικά με κατεύθυνση σε ασφαλιστική επιστήμη)
• Άριστη γνώση Η/Υ και προγραμμάτων MS Office
• Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας

Παροχές:
• Σταθερός μηνιαίος μισθός και ασφάλιση
• Συνεχής εξέλιξη και επιμόρφωση
• Εργασία σε ένα δυναμικό και εξελισσόμενο περιβάλλον

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών, το τμήμα ανθρώπινου δυναμικού της ACTIONLINE θα επικοινωνήσει με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση.

ACTIONLINE
ACTIONLINE
www.actionline.gr/

Κύριο αντικείμενό μας είναι η παροχή υπηρεσιών που επικεντρώνονται σε θέματα προσωπικού στελέχωσης επιχειρήσεων σε τμήματα marketing,digital services, πωλήσεων, promotion, γραμματειακής υποστήριξης, customer services, collections, retail, merchandising, logistics και έκτακτο τεχνικό προσωπικό.

Σχετικες Αγγελιες

07 Μαι
Αθήνα [ACTION LINE]

Insurance Agent Η ΑCTIONLINE, εταιρεία επιλογής προσωπικού, αναζητά άτομα για λογαριασμό μεγάλου Ασφαλιστικού Οργανισμού, στην Αθήνα. Αρμοδιότητες: Τηλεφωνική διαχείριση πελατών του ασφαλιστικού οργανισμού σχετικά με τα ασφαλιστικά προϊόντα και υπηρεσίες Επίτευξη υψηλής ποιότητας εξυπηρέτησης

23 Μαι
Αθήνα [MANPOWER]

Retention Agents (6ωρη απασχόληση) Είσαι επικοινωνιακός και διαθέτεις διαπραγματευτικές ικανότητες; Τώρα μπορείς να εργαστείς ως retention agent σε ένα οργανωμένο και πολυεθνικό περιβάλλον με δυνατότητες εξέλιξης! Πού θα εργάζομαι; Θα εργάζεσαι στο κέντρο των Αθηνών, σε τοποθεσία προσβάσιμη με τα μέσα

22 Μαι
Αθήνα [ROYAL OLYMPIC ]

Το ξενοδοχείο 5 αστέρων Royal Olympic στην Αθήνα επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 Front Office Agent Απαραίτητα προσόντα και δεξιότητες: Πτυχίο ΤΕΙ Τουριστικών Επιχειρήσεων ή τουριστικής σχολής Προηγούμενη εμπειρία 4-5 ετών σε ξενοδοχείο πολυτελείας Άριστη γνώση αγγλικών (γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα

21 Μαι
Αθήνα [Όμιλος Εταιρειών Μέλλον ]

Η Mellon Technologies, μητρική εταιρία του ομίλου εταιριών Mellon, κατέχει ηγετικό ρόλο στον χώρο των ηλεκτρονικών συναλλαγών, των υπηρεσιών τηλεφωνικής εξυπηρέτησης, καθώς επίσης και των υπηρεσιών business process outsourcing. Η Μellon Technologies, η μητρική εταιρία του ομίλου, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της αναζητά Customer Care Agents

21 Μαι

Η Μellon Technologies, μητρική εταιρία του ομίλου εταιριών Mellon, κατέχει ηγετικό ρόλο στον χώρο των ηλεκτρονικών συναλλαγών, των υπηρεσιών τηλεφωνικής εξυπηρέτησης καθώς επίσης και των υπηρεσιών business process outsourcing. Στο πλαίσιο ανάληψης νέου έργου αναζητά: Banking Client Service Agent (κωδ.: ΜΤ_IA_19) Περιγραφή θέσης: Οι