07 Μαι

ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ

Σκιάθος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ
Αρμοδιότητες: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ,ΑΣΦΑΛΙΣΗ,ΔΙΑΜΟΝΗ,ΔΙΑΤΡΟΦΗ

Telephone
ΚΕΦΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Σχετικες Αγγελιες

23 Μαι
Δήμος Νάξου & Μικρών Κυκλάδων [Mitos Suites]

Zητείται από τη Mitos Suites στη Νάξο Καμαριέρα με εμπειρία σε μπουφέ – πρωινά - πλυντήρια. Τηλ: 6972 885764. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

23 Μαι
Δήμος Πάρου [24 VILLAS ESTATE PAROS]

Το 24 Estate Villas Paros ζητεί Καμαριέρα για το νησί της Πάρου και την περίοδο Ιούνιος-Σεπτέμβριος. Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες: Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση θα εκτιμηθεί Γνώση αγγλικών επιθυμητή Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας Υπευθυνότητα,

21 Μαι
Δήμος Μυκόνου [HIP HOSPITALITY / TRESOR HOTELS]

Η ξενοδοχειακή μονάδα Ftelia Bay Hotel επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019: Καμαριέρα Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Πνεύμα συνεργασίας, ομαδικότητας και επικοινωνιακές ικανότητες Ευχάριστη και φιλική προσωπικότητα Η εταιρία προσφέρει: Δυναμικό και

21 Μαι
Πανελλήνια [ELECTRA HOTELS & RESORTS]

H ξενοδοχειακή αλυσίδα Electra Hotels Resorts, η οποία δραστηριοποιείται στην Αθήνα, τη Θεσσαλονίκη και τη Ρόδο, ζητά να καλύψει για τις ξενοδοχειακές μονάδες στην Αθήνα Electra Metropolis, Electra Palace και Electra Hotel τη θέση: Καμαριέρα Κωδικός θέσης: MAID Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο ή

21 Μαι
Δήμος Κω [BLUE LAGOON GROUP]

Ο όμιλος Blue Lagoon Group επιθυμεί να προσλάβει για το ξενοδοχειακό συγκρότημα Palazzo Del Mare στην περιοχή Μαρμάρι της νήσου Κω, για τη θερινή σεζόν 2019: Καμαριέρα Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος γυμνασίου-λυκείου Απαραίτητη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Ομαδικότητα στην εργασία και ευχέρεια στην