07 Μαι

ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ

Σκιάθος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ
Αρμοδιότητες: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ,ΑΣΦΑΛΙΣΗ,ΔΙΑΜΟΝΗ,ΔΙΑΤΡΟΦΗ

Telephone
ΚΕΦΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Σχετικες Αγγελιες

22 Φεβ
Κέρκυρα [ΝΤΙΝΟΥ]

Ζητείται καμαριέρα στην Κέρκυρα Μισθός 800, ΙΚΑ, διαμονή, διατροφή συν μπόνους. Πληροφορίες στο παρακάτω τηλέφωνο.

29 Ιαν
Σύμη [Garden studios]

Ζητείτε άμεσα καμαριέρα για ενοικιαζόμενα δωμάτια στα Δωδεκάνησα . Προσφέρεται διατροφή, διαμονή, μισθός ικανοποιητικός +bonus και ασφάλιση. Απαιτείται γνώση αγγλικής γλώσσας. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

19 Φεβ
Σκιάθος [Portofino cafe bar]

Σερβιτόρα από Μαΐο - Σεπτέμβριος Αρμοδιότητες: σέρβις Απαραίτητα Προσόντα: Αγγλικά - προϋπηρεσία Η εταιρία προσφέρει: διαμονή

17 Φεβ
Λειψοί [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Καμαριέρα-ρη για Ξενοδοχειακή Μονάδα. Περιοχή: Λειψοί, Ν. Δωδεκανήσου Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός. Ασφάλιση. Διαμονή / Διατροφή. Σεζόν από Τέλη Απριλίου 20 έως Τέλη Οκτωβρίου 20

07 Φεβ
Σκιάθος [Atrium Hotel Skiathos]

Tο 4* Ξενοδοχείο ATRIUM στη Σκιάθο, επιθυμεί να προσλάβει Barman / Barwoman για την καλοκαιρινή σεζόν 2020 (Απρίλιος -Οκτώβριος). Απαραίτητη η προϋπηρεσία. Παρέχεται διαμονή και διατροφή μέσα στο ξενοδοχείο. Προσόντα: Προϋπηρεσία σε ξενοδοχείο Πτυχίο τουριστικών επαγγελμάτων Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας Επικοινωνιακή προσωπικότητα Παροχές: Διαμονή Διατροφή Ασφάλιση Εξέλιξη