23 Αυγ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΩΛΗΤΗΣ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΩΝ ΚΟΣΜΗΜΑΤΩΝ

Θεσσαλονίκη Freelance
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Προώθηση χειροποίητων κοσμημάτων
Αρμοδιότητες:
1) Να δίνει τις επαγγελματικές κάρτες σε επιχειρήσεις, αφού δείξει τον κατάλογο κοσμημάτων για επίτευξη συνεργασίας
2) Διοργάνωση εκδηλώσεων
3) Εύρεση bazzar, φεστιβάλ, εκδηλώσεις κ.λ.π. για συμμετοχή
4) Διαδικτυακή προώθηση (Αν υπάρχει δυνατότητα)
Απαραίτητα Προσόντα: Δραστήριο άτομο , Δυνατότητα επικοινωνίας , οργάνωση , πρωτοβουλίες
Επιθυμητά Προσόντα: Χειρισμός Η/Υ, δημόσιες σχέσεις, Επιμονή και διάθεση για αποτελέσματα, ευελιξία
Προσφέρει: Ποσοστό επί των πωλήσεων

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

18 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΕΕ]

ΠΩΛΗΤΗΣ-ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟΥ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ Η εταιρία προσφέρει: ΜΟΝΙΜΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

27 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ΛΟΥΚΑΣ ΜΠΑΝΙΟ ΔΑΠΕΔΟ]

Ζητείται πωλητής-τρια ειδών υγιεινής-πλακιδίων για πλήρη ή μερική απασχόληση. Απαραίτητα Προσόντα: - Προυπηρεσία στο είδος θα συνεκτιμηθεί. - Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας. - Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS OFFICE. - Επικοινωνιακές ικανότητες ,αμεσότητα,αποτελεσματικότητα στην πώληση. -Υπευθυνότητα και οργάνωση. Η εταιρία προσφέρει: -Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών. -Προοπτικές εξέλιξης. Καταστήματα: Εύοσμος, Θέρμη Θεσσαλονίκης Αποστολή βιογραφικού...

... στο email:loukasbagno@gmail.com
Παρακαλούμε να επισυνάψετε φωτογραφία στο βιογραφικό σας.

Tags:

21 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Ταρνατώρος Χρήστος]

Ζητείται γυναίκα για λάντζα και καθάρισμα ψαριών σε ψαροταβέρνα, με συνέπεια στη δουλειά και πειθαρχεία. Περιοχή: Μηχανιώνα Ώρες επικοινωνίας: 17:00- 20:00

20 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Γεωργιάδου Δέσποινα]

Ζητείται πωλητής -τρια με εμπειρία για κατάστημα κινητής τηλεφωνίας, έως 40 χρόνων. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

19 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ZESI SPA]

μυοχαλαρωτικό μασάζ Αρμοδιότητες: μασάζ Απαραίτητα Προσόντα: εμφανίσιμη,ευχάριστη Επιθυμητά Προσόντα: εμφανίσιμη, να ξέρει μασάζ Η εταιρία προσφέρει: σταθερό μισθό + bonus