23 Αυγ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΩΛΗΤΗΣ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΩΝ ΚΟΣΜΗΜΑΤΩΝ

Θεσσαλονίκη Freelance
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Προώθηση χειροποίητων κοσμημάτων
Αρμοδιότητες:
1) Να δίνει τις επαγγελματικές κάρτες σε επιχειρήσεις, αφού δείξει τον κατάλογο κοσμημάτων για επίτευξη συνεργασίας
2) Διοργάνωση εκδηλώσεων
3) Εύρεση bazzar, φεστιβάλ, εκδηλώσεις κ.λ.π. για συμμετοχή
4) Διαδικτυακή προώθηση (Αν υπάρχει δυνατότητα)
Απαραίτητα Προσόντα: Δραστήριο άτομο , Δυνατότητα επικοινωνίας , οργάνωση , πρωτοβουλίες
Επιθυμητά Προσόντα: Χειρισμός Η/Υ, δημόσιες σχέσεις, Επιμονή και διάθεση για αποτελέσματα, ευελιξία
Προσφέρει: Ποσοστό επί των πωλήσεων

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

18 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ALKMIN]

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ - ΠΩΛΗΤΗΣ ΑΠΟ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΠΥΖΑΜΩΝ/ΕΣΩΡΟΥΧΩΝ/ΚΑΛΤΣΩΝ Αρμοδιότητες: ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ Απαραίτητα Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ - ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΤΑΞΙΔΙΩΝ Επιθυμητά Προσόντα: ΚΑΤΟΧΟΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

12 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΛΟΥΚΑΣ ΜΠΑΝΙΟ ΔΑΠΕΔΟ]

Ζητείται πωλητής-τρια ειδών υγιεινής-πλακιδίων για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα Προσόντα: - Προϋπηρεσία στο είδος θα συνεκτιμηθεί. - Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας. - Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS OFFICE. - Επικοινωνιακές ικανότητες, αμεσότητα, αποτελεσματικότητα στην πώληση. -Υπευθυνότητα και οργάνωση. Η εταιρία προσφέρει: -Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών. -Προοπτικές εξέλιξης. Καταστήματα:Εύοσμος Θεσσαλονίκης Αποστολή βιογραφικού στο emai:...

... info@loukas-bagno.gr
Παρακαλούμε να επισυνάψετε φωτογραφία στο βιογραφικό σας.

Tags:

25 Φεβ
Θεσσαλονίκη [TRITON SERVICES]

Μηχανικός Αρμοδιότητες: Θερμαστής Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο Μηχανικού Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία Η εταιρία προσφέρει: Πλήρη απασχόληση και ασφάλιση

24 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΔΕΛΤΑ ΟΙΛ ΕΛΛΑΣ ΑΒΕΕ]

ΕΤΑΙΡΊΑ που δραστηριοποιείται στον χώρο λιπαντικών με έδρα την Θεσσαλονίκη, ζητά να προσλάβει πωλητή για μόνιμη και πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία στον τομέα λιπαντικών. Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις. Δίπλωμα γ κατηγορίας. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

20 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Εξ. Πωλητή - Αντιπρόσωπο για Εταιρία  Διανομής Βιομηχανικών Μπαταριών Περιοχή Κάλυψης: Θεσσαλονίκη & Βόρεια Ελλάδα Αρμοδιότητες :  Διαχείριση Πελατολογίου Ανάπτυξη Πελατολογίου Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε εξωτερικές πωλήσεις & εξυπηρέτηση πελατών Επικοινωνιακός χαρακτήρας Κάτοχος Διπλώματος Ι.Χ. Χρήση Η/Υ Γνώση Αγγλικών Παροχές: Μισθός 900 Ασφάλιση Μέρες Εργασίας : Δε - Πα Ευέλικτο Ωράριο Εργασίας Έξοδα Μετακίνησης Ι.Χ. Κινητό