25 Απρ

Α ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΙ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΣΕΖΟΝ

Δήμος Κασσάνδρας
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται Α ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΙ με  προϋπηρεσία και γνώση Αγγλικών για μεγάλες ξενοδοχειακές μονάδες της Χαλκιδικής. Παρέχονται άμεση πρόσληψη, διαμονή, διατροφή, άδειες, δώρα, επιδόματα. Τηλ. επικοινωνίας: 6970 059271 [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]      ...

Σχετικες Αγγελιες

25 Απρ
Δήμος Κασσάνδρας [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητούνται: Καμαριέρες με ή χωρίς προϋπηρεσία για μεγάλες ξενοδοχειακές μονάδες της Χαλκιδικής. Παρέχονται άμεση πρόσληψη, διαμονή, διατροφή, άδειες, δώρα, επιδόματα. Τηλ. επικοινωνίας: 6970 059271 [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

22 Μαι
Δήμος Κασσάνδρας [ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ]

Ζητείται Υπάλληλος Υποδοχής Ημερήσιας Βάρδιας Υπάλληλος Υποδοχής Νυχτερινής Βάρδιας την περίοδο 10/6 εως 16/9/019 στο ξενοδοχείο Οδυσσέας στο Πολύχρονο Χαλκιδικής. Αρμοδιότητες – προσόντα: Αφορά μόνο πρωινή καθημερινή εργασία και απαιτείται προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση με ικανότητα

21 Μαι
Δήμος Κασσάνδρας [MIRAGGIO THERMAL SPA & RESORT]

Το Miraggio Thermal Spa Resort, ξενοδοχειακό συγκρότημα 5* στο Παλιούρι στην Κασσάνδρα Χαλκιδικής, αναζητά για τη νέα σεζόν Wine Waiter Ο ρόλος: Σχεδιάζει και διαχειρίζεται την κάβα των εστιατορίων. Φροντίζει για τη συντήρηση των κρασιών. Παρέχει συμβουλές στους επισκέπτες ανάλογα με τις προσωπικές τους

17 Μαι
Δήμος Κασσάνδρας [RENAISSANCE HANIOTI RESORT]

Το Renaissance Hanioti Resort ζητεί να προσλάβει Front Desk Agent Προσόντα: Απόφοιτοι τουριστικής ή ανάλογης σχολής Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας και μίας τουλάχιστον ακόμα γλώσσας (άριστη γνώση της γερμανικής ή της γαλλικής γλώσσας) Άριστη γνώση Η/Υ και property management system (Protel) Ευπαρουσίαστη και επαγγελματική

17 Μαι
Πανελλήνια [POMEGRANATE WELLNESS SPA HOTEL]

Η εταιρία Πόρτες Μέλαθρον Α.Ε., ιδιοκτήτρια των ξενοδοχείων Pomegranate Wellness Spa Hotel (5 αστέρων) και Potidea Palace Hotel (4 αστέρων) στη Νέα Ποτίδαια Χαλκιδικής, ενόψει της καλοκαιρινής σεζόν ζητά να προσλάβει Σερβιτόρους A la Carte Fine Dining Εστιατορίων Kωδικός: PWSHPP-SerRest Απαραίτητα προσόντα: Ανάλογη προϋπηρεσία σε