25 Απρ

ΜΑΙΤΡ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΣΕΖΟΝ

Δήμος Θήρας
Περιγραφή θέσης εργασίας:

  Ζητειται: ΜΑΙΤΡ με προϋπηρεσία και καλή γνώση Αγγλικών για μεγάλη ξενοδοχειακή μονάδα της Σαντορίνης. Παρέχονται άμεση πρόσληψη, διαμονή, διατροφή, άδειες, δώρα, επιδόματα. Τηλ. επικοινωνίας: 6970 059271 [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]    ...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

22 Μαι
Δήμος Θήρας [Sophia Collection Santorini]

Tα ξενοδοχεία Sophia Collection στη Σαντορίνη αναζητούν για τη σεζόν 2019 Συντηρητή Ξενοδοχείου Απαραίτητα προσόντα: Δύο χρόνων προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο Γνώση της αγγλικής γλώσσας Ευχάριστος και φιλικός χαρακτήρας Πνεύμα ομαδικότητας Δίπλωμα οδήγησης Τεχνικές / ηλεκτρολογικές /

14 Μαι
Δήμος Θήρας [DUCATO DI OIA]

Το ξενοδοχείο Ducato Di Oia, στη Σαντορίνη, ζητεί Συντηρητή Ξενοδοχείου Διάρκεια: Μάιος – Οκτώβριος Απαραίτητα προσόντα: Γνώσεις καθαρισμού και επισκευής jacuzzi Καλή χρήση ελληνικών και αγγλικών Προσοχή στη λεπτομέρεια Ανταπόκριση στις απαιτήσεις υψηλής ποιότητας Υπευθυνότητα Εμφανίσιμο

04 Μαι
Δήμος Θήρας [ΝΤΑΝΑ ΒΙΛΛΑΣ AE]

Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5 αστέρων ή σε εστιατόριο πολυτελείας Άριστη γνώση αγγλικών Πτυχίο τουριστικής σχολής θα εκτιμηθεί [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

04 Μαι

26 Απρ
Δήμος Θήρας [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητούνται βοηθοί σερβιτόρου με σχετική προϋπηρεσία και γνώση Αγγλικών για μεγάλη ξενοδοχειακή μονάδα της Σαντορίνης για την καλοκαιρινή σεζόν. Παρέχονται διατροφή,διαμονή,άδειες,δώρα,επιδόματα. τηλ.επικοινωνίας : 6970059271   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]