25 Απρ

Δικηγόρος (5ετίας)

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η δικηγορική εταιρεία ΒΕΝΙΕΡΗΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ με έδρα στο Κολωνάκι της Αθήνας, αναζητά για άμεση πρόσληψη και πλήρη απασχόληση έμπειρο συνεργάτη Δικηγόρο με τουλάχιστον 5ετή πραγματική ενασχόληση και δικαστηριακή πρακτική στους τομείς του εμπορικού δικαίου και του αστικού δικαίου....

Σχετικες Αγγελιες

22 Μαι
Αθήνα [ΤΕΧΝΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ]

Από τον Όμιλο Εταιριών Τεχνική Ολυμπιακή ζητείται Δικηγόρος Παρ’ Αρείω Πάγω ή Παρ’ Εφέταις για in-house πλήρη απασχόληση με πάγια αντιμισθία, για τα κεντρικά γραφεία του στον Άλιμο Αττικής. Κωδ.: ATL Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να διαθέτουν τα παρακάτω προσόντα: Τουλάχιστον 12ετή εμπειρία σε

25 Απρ
Αθήνα [VALAW]

Η δικηγορική εταιρεία ΒΕΝΙΕΡΗΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ με έδρα στο Κολωνάκι της Αθήνας, αναζητά για άμεση πρόσληψη και πλήρη απασχόληση έμπειρο συνεργάτη Δικηγόρο με τουλάχιστον 5ετή πραγματική ενασχόληση και δικαστηριακή πρακτική στους τομείς του εμπορικού δικαίου και του αστικού δικαίου.

24 Μαι
Αθήνα [NICK MARIANOS DANCE FACTORY]

Επιχείρηση που εδρεύει στη Γλυφάδα, ζητά έμπειρο άτομο για: School Manager /Assistant Project Manager of CEO Ζητείται νέο , με καλή παρουσία , δυναμικό και δραστήριο άτομο, με εμπειρία διαχείρισης διοικητικών υπηρεσιών , προσωπικού και πελατολογίου εταιρίας . Εξίσου απαραίτητες για τη θέση είναι οι γνώσεις μάρκετινγκ ,

23 Μαι
Αθήνα [HR STRATEGY ]

Ο πελάτης μας, εταιρία παροχής υπηρεσιών και προϊόντων υγείας στην περιοχή της Πλατείας Κολιάτσου στην Αθήνα, επιθυμεί να προσλάβει: Λογιστή Μισθοδοσίας Κύρια καθήκοντα: Ελέγχει τα παραστατικά στοιχεία γενικής λογιστικής, μισθοδοσίας και ασφαλιστικών ταμείων και διενεργεί την ταξινόμησή

23 Μαι
Αθήνα [COSMETIC DERMA MEDICINE]

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά κυρίες ως:  Υπεύθυνες Πωλήσεων για πλήρη απασχόληση στην Αθήνα. Αρμοδιότητες:​  Διερεύνηση σε βάθος των αναγκών του πελάτη Διαμόρφωση προτάσεων / λύσεων που να εξυπηρετούν τις ανάγκες