25 Απρ

Αρμοδιότητα του/της υποψηφίου/ας θα είναι η διαχείριση υφιστάμενων πελατών, με σκοπό την ανανέωση & αναβάθμιση των συμβολαίων τους.

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H θέση αφορά 4ωρη, 6ωρη ή 8ωρη ΜΟΝΙΜΗ πενθήμερη απασχόληση.

Η εταιρεία παρέχει:
• Βασική εκπαίδευση των τεχνικών πώλησης με κανονικές αποδοχές
• Σταθερό μηνιαίο μισθό και ασφάλιση ΙΚΑ (απόλυτη συνέπεια στην καταβολή του)
• Εβδομαδιαία και μηνιαία bonus επίτευξης στόχων
• Συνεργασία με έμπειρους συνεργάτες στον τομέα των call centers
• Εξαιρετικό, Σύγχρονο και Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
• Άμεση πρόσβαση( πλησίον μετρό Αλίμου)
• Παροχή ειδικών πακέτων τηλεφωνίας.
Προσόντα:
• Ευχέρεια στην επικοινωνία και τον προφορικό λόγο.
• Άνεση στη χρήση Η/Υ
• Διαπραγματευτικές ικανότητες
• Πνεύμα ομαδικότητας
• Ευγένεια, επαγγελματισμός
• Πολύ καλή χρήση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί

Telephone
dkypro

Σχετικες Αγγελιες

25 Απρ
Αθήνα [ICALLSERVICES]

H θέση αφορά 4ωρη, 6ωρη ή 8ωρη ΜΟΝΙΜΗ πενθήμερη απασχόληση. Η εταιρεία παρέχει: • Βασική εκπαίδευση των τεχνικών πώλησης με κανονικές αποδοχές • Σταθερό μηνιαίο μισθό και ασφάλιση ΙΚΑ (απόλυτη συνέπεια στην καταβολή του) • Εβδομαδιαία και μηνιαία bonus επίτευξης στόχων • Συνεργασία με έμπειρους συνεργάτες στον τομέα των call centers • Εξαιρετικό, Σύγχρονο και Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας • Άμεση πρόσβαση( πλησίον μετρό Αλίμου) • Παροχή ειδικών...

... πακέτων τηλεφωνίας.
Προσόντα:

Tags:

14 Μαι
Αθήνα [Όμιλος Εταιρειών Μέλλον ]

Θέλεις να γίνεις μέλος μιας επιτυχημένης ομάδας; Σου αρέσει να επιτυγχάνεις τους στόχους σου και να εξελίσσεσαι επαγγελματικά; Έλα σήμερα να ξεκινήσεις μια επιτυχημένη επαγγελματική πορεία σε μία από τις μεγαλύτερες ελληνικές πολυεθνικές! Η Mellon Technologies, μητρική εταιρία του ομίλου εταιριών Mellon,

13 Μαι

20 Μαι
Αθήνα [Ανώνυμη εταιρία]

Ανώνυμη εταιρία ζητεί άτομο απόλυτα επικοινωνιακό ως Στέλεχος για Ταμείο και Διαχείριση Πελατών στη περιοχή της Κηφισιάς. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

15 Μαι
Αθήνα [PRISMA ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ Α.Ε. ]

Υποβολή & Διαχείριση ΕΣΠΑ προτάσεων Αρμοδιότητες: Υποβολή & Διαχείριση ΕΣΠΑ προτάσεων Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη σε ανάλογη θέση (αιτήσεις ΕΣΠΑ, άλλων χρηματοδοτούμενων προγραμμάτων κ.α.) Επιθυμητά Προσόντα: Απόφοιτος θετικών επιστημών Η εταιρία προσφέρει: Παρέχεται μόνιμη απασχόληση και δυνατότητες ανέλιξης