25 Απρ

Γραμματειακή Υποστήριξη

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρία Συμβούλων στο Μαρούσι, ζητά για πρόσληψη Γραμματέα με αυξημένες αρμοδιότητες. Απαραίτητα: Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ, πολύ καλή γνώση Αγγλικής και MS Office και κάρτα ανεργίας. Ηλικία: 18 - 29. Επιθυμητή η εμπειρία από συμμετοχή σε Συγχρηματοδοτούμενα Έργα (ΕΣΠΑ, Interreg κτλ). (κωδικός: SECR_1904S)

STRATIS ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΕΣ ΚΑΙ ΔΡΑΣΕΙΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ ΕΠΕ

Σχετικες Αγγελιες

17 Μαι
Αθήνα [OCEANIC SECURITY Α.Ε.]

Ο Όμιλος Εταιρειών Oceanic Group of Companies αναζητά KΟΠΕΛΑ για να εργασθεί σε πλήρη απασχόληση ως Γραμματειακή Υποστήριξη στο Υποκατάστημα της Αθήνας στην Αργυρούπολη -Απαραίτητες προϋποθέσεις: - Πτυχίο ΑΕΙ/ΑΤΕΙ. - Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση - Γνώσεις Η/Υ(Άριστη γνώση excel) - Γνώση Αγγλικών - Ηλικία έως 35 ετών Στείλτε βιογραφικά για άμεση πρόσληψη στο παρακάτω email με θέμα

06 Μαι
Αθήνα [ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΙΚΩΝ]

Εκδοτική Εταιρεία στην Κηφισιά (πλησίον σταθμού ΗΣΑΠ), ζητά να προσλάβει υποψήφιο/α για Γραμματειακή Υποστήριξη - Τηλεφωνικές Πωλήσεις, ειδικών έντυπων & ηλεκτρονικών περιοδικών. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης. Βασικός μισθός & ασφάλιση. Βασική προϋπόθεση να είναι εγγεγραμμένος στο μητρώο ανέργων ΟΑΕΔ και να είναι από 18 μέχρι 31 χρονών. EMAIL: elenkar@gmail.com

23 Μαι
Αθήνα [AUTO MARIN]

Η Auto Marin A.E. αναζητά Γραμματειακή Υποστήριξη – Βόρεια Προάστια Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΤΕΙ ή ΑΕΙ Γνώση της αγγλικής γλώσσας / επίπεδο Proficiency Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών / επίπεδο ECDL Προϋπηρεσία άνω των 2 ετών σε αντίστοιχη θέση Ικανότητα επικοινωνίας Οργανωτική ικανότητα Δυνατότητα

08 Μαι
Δήμος Μυκόνου [ARTE & MARE ELIA SUITES]

Το ξενοδοχείο Arte Mare Elia Mykonos Suites ζητεί να προσλάβει Κοπέλα για Γραμματειακή Υποστήριξη στη Μύκονο. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ελληνικού ή ξένου πανεπιστημίου Πολύ καλή γνώση προφορικά και γραπτά της αγγλικής γλώσσας Γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα συνεκτιμηθεί Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ (MS Office

30 Απρ