23 Απρ

Διανομέας (Delivery) - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H Master Plus hr, για λογαριασμό πελάτη της, κρεπερί στη Θεσσαλονίκη, αναζητά 1 (ένα) άτομο για τη θέση: Διανομέας (Delivery) Περιγραφή Θέσης Διανομή με μηχανάκι Συμμετοχή στις διαδικασίες της κουζίνας (προετοιμασία, καθαρισμός) Προφίλ Υποψηφίων Απαραίτητη προϋπηρεσία Απαραίτητα κάτοχος διπλώματος Α’...

Σχετικες Αγγελιες

12 Αυγ
Δράμα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά άτομα για Delivery για Καφετέρια. Περιοχή:Δράμα Υποχρεωτικά Προσόντα: Δίπλωμα δικύκλου Παροχές: Μισθός 650 ευρώ Ασφάλιση Δίκυκλο

06 Αυγ
Θεσσαλονίκη [AQUA HELLAS]

πωλητής Αρμοδιότητες: για περίοδο Διεθνής Έκθεσης στη Θεσσαλονίκη Απαραίτητα Προσόντα: άνεση στην επικοινωνία Επιθυμητά Προσόντα: άνεση στην επικοινωνία Η εταιρία προσφέρει: Μισθός + μπόνους.

06 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Σουβλατζίδικο]

Διανομέας στην περιοχή Ρετζικι στη Θεσσαλονίκη. Η εταιρία προσφέρει: Μόνιμη εργασία

01 Αυγ
Πανελλήνια [N/A]

Περιγραφή θέσης:  Ο/Η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η του καταστήματος της Εταιρείας στη Θεσσαλονίκη.    Πιο συγκεκριμένα θα είναι υπεύθυνος για: την εύρυθμη λειτουργία του καταστήματος  τον σχεδιασμό και την ανάπτυξη πωλήσεων την εξυπηρέτηση πελατών & τη σωστή ενημέρωσή τους  εφαρμογή της τιμολογιακής πολιτικής της Εταιρείας την διοίκηση και ανάπτυξη υφιστάμενου ανθρώπινου δυναμικού την τήρηση των κανόνων και των αρχών λειτουργίας της Εταιρείας

23 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Steak Corner]

Ζητείται διανομέας (delivery) για το κατάστημα μας στην Τούμπα. Πληροφορίες στο παρακάτω τηλέφωνο, Κος Θωμάς.