23 Απρ

Διανομέας (Delivery) - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H Master Plus hr, για λογαριασμό πελάτη της, κρεπερί στη Θεσσαλονίκη, αναζητά 1 (ένα) άτομο για τη θέση: Διανομέας (Delivery) Περιγραφή Θέσης Διανομή με μηχανάκι Συμμετοχή στις διαδικασίες της κουζίνας (προετοιμασία, καθαρισμός) Προφίλ Υποψηφίων Απαραίτητη προϋπηρεσία Απαραίτητα κάτοχος διπλώματος Α’...

Σχετικες Αγγελιες

30 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης]

Τα Ζαχαροπλαστεία Kωνσταντινίδης σε προσκαλούν να γίνεις μέλος της πιο γλυκιάς ομάδας! Στείλε μας το βιογραφικό σου για τη θέση: Διανομέας / Delivery (στην περιοχή της Θεσσαλονίκης) Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα οδήγησης τουλάχιστον B' κατηγορίας και μηχανής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 χρόνων σε

23 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ADECCO HR]

Η Atlas, εταιρία που ανήκει στον όμιλο Adecco Ελλάδος, για λογαριασμό της εταιρίας 360ο Connect, θυγατρικής εταιρίας του ομίλου Vodafone Greece, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων: Εκπρόσωποι Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών – Θεσσαλονίκη Περιγραφή θέσης: Τηλεφωνική υποστήριξη ιδιωτών και

23 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [OXFORD COMPANY ΑΒΕΕ]

Για τα καταστήματα λιανικής πώλησης GEOX στη Θεσσαλονίκη ζητείται Πωλητής/τρια πλήρους απασχόλησης. Απαραίτητα προσόντα / ικανότητες: Άνεση στην επικοινωνία Ομαδικό πνεύμα στην εργασία Ευχάριστη προσωπικότητα στον χώρο των πωλήσεων Γνώση αγγλικών Γνώση υπολογιστή (Η/Υ) Εκπληρωμένες

23 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [Όμιλος Εταιρειών Μέλλον ]

Θέλεις να γίνεις μέλος μιας άκρως επιτυχημένης ομάδας; Έλα σήμερα να ξεκινήσεις μια επιτυχημένη επαγγελματική πορεία σε μία από τις μεγαλύτερες ελληνικές πολυεθνικές στο υποκατάστημά της στη Θεσσαλονίκη! Η Μellon Technologies, μητρική εταιρία του ομίλου εταιριών Mellon, κατέχει ηγετικό ρόλο στον χώρο των

23 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητείται Προσωπικό για το Τμήμα των Πωλήσεων για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση αγγλικών Βασικές γνώσεις Η/Υ Ηλικία ως 35 ετών Επικοινωνιακές ικανότητες Ευχάριστη προσωπικότητα Ευελιξία ωραρίου Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και