23 Απρ

Μάγειρας Α’ - Ρέθυμνο

Δήμος Ρεθύμνης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H MASTER PLUS hr, για λογαριασμό πελάτη της, εστιατορίου στο Ρέθυμνο, αναζητά 1 (ένα) άτομο για τη θέση: Μάγειρας Α’ Περιγραφή Θέσης Προετοιμασία γευμάτων Παρακολούθηση αποθεμάτων και παραγγελίες α’ υλών Οργάνωση προσωπικού κουζίνας Προφίλ Υποψηφίων Απαραίτητη σχετική προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών...

Σχετικες Αγγελιες

10 Μαι
Δήμος Ρεθύμνης [Kalypso Cretan Village]

Ξενοδοχείο Α' κατηγορίας στο Ρέθυμνο, στην περιοχή Πλακιάς, ζητά για τη σεζόν 2019: Β' Μάγειρα για την παραγωγή πρωινών σε μπουφέ. Απαραίτητη η προϋπηρεσία. Παρέχεται δωρεάν διαμονή και διατροφή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

10 Μαι

Ξενοδοχείο Α' κατηγορίας στο Ρέθυμνο, στην περιοχή Πλακιάς, ζητά για τη σεζόν 2019 Α' Μάγειρα Ζεστής Κουζίνας Απαραίτητη η προϋπηρεσία. Παρέχεται δωρεάν διαμονή και διατροφή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

10 Μαι

Ξενοδοχείο Α' κατηγορίας στο Ρέθυμνο, στην περιοχή Πλακιάς, ζητά για τη σεζόν 2019 Μάγειρα Κρύας Κουζίνας Απαραίτητη η προϋπηρεσία. Παρέχεται δωρεάν διαμονή και διατροφή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

23 Μαι
Δήμος Ρεθύμνης [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητούνται Kαμαριέρες με η χωρίς προϋπηρεσία πλήρους απασχόλησης από την ευρύτερη περιοχή του Ρεθύμνου για μεγάλες ξενοδοχειακές μονάδες για την καλοκαιρινή σεζόν. Παρέχονται: καλές αποδοχές, άδειες, δώρα, επιδόματα, διαμονή και διατροφή για κατοίκους εκτός Ρεθύμνου. [Για να στείλετε το

23 Μαι
Δήμος Ρεθύμνης [The Syntopia hotel]

Το ξενοδοχείο 4* The Syntopia Hotel στο Ρέθυμνο επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 Σερβιτόρο / Σερβιτόρα Α' Απαραίτητα προσόντα και δεξιότητες: Προϋπηρεσία σε ξενοδοχείο 4* ή 5* (κατά προτίμηση all-inclusive) Απόφοιτοι τουριστικών σχολών Γνώση κανόνων HACCP ή πιστοποίηση ΕΦΕΤ Γνώσεις κρασιών Επικοινωνιακή