23 Απρ

Μάγειρας Β’ - Ρέθυμνο

Δήμος Ρεθύμνης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H Master Plus hr, για λογαριασμό πελάτη της, εστιατορίου στο Ρέθυμνο, αναζητά 1 (ένα) άτομο για τη θέση: Μάγειρας Β’ Περιγραφή Θέσης Προετοιμασία γευμάτων (ζεστή και κρύα κουζίνα). Προφίλ Υποψηφίων Απαραίτητη σχετική προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών Απαραίτητο πτυχίο σχετικής σχολής Γνώση αγγλικών...

Σχετικες Αγγελιες

25 Ιουλ
Αθήνα [Ξενοδοχείο 5*]

Ξενοδοχείο 5 * στην Αττική, αναζητά Μάγειρα Β για άμεση πρόσληψη. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Επιθυμητά Προσόντα: Ομαδικό πνεύμα Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικό μισθό, άριστες συνθήκες εργασίας

19 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΤΗΓΑΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΧΑΡΕΣ]

για ψητοπωλείο – εστιατόριο με κάρβουνα , στο κέντρο της Θεσσαλονίκης Βιογραφικά στο email : tiganiespro@gmail.com Τηλέφωνα επικοινωνίας : κινητό 6997015174 Υπεύθυνος : Τσιφτελιδης Δημήτριος

16 Αυγ
Πανελλήνια [The Anchor Pub, Tilsworth, LU79PU UK]

Σερβιτόρα με γνώσεις Μπαρ Η εταιρία προσφέρει: Υπάρχει σπίτι για συγκατοίκηση με άλλο μέλος του προσωπικού, ευχάριστο περιβάλλον, καλές αποδοχές.

16 Αυγ

Α Μάγειρα / Μαγείρισσα (γνώστης ψησταριάς). Αρμοδιότητες: Ελληνική κουζίνα ,Φαγητά κατσαρόλας και της ώρας. Η εταιρία προσφέρει: Υπάρχει σπίτι για συγκατοίκηση με άλλο μέλος του προσωπικού, ευχάριστο περιβάλλον, καλές αποδοχές.

16 Αυγ
Πανελλήνια [Melissa Gold Coast IKE]

Σερβιτόρος/α σε εστιατόριο ξενοδοχείου και στο beach bar Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη η προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 σεζόν, γνώση Αγγλικής γλώσσας Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση κι άλλης γλώσσας Η εταιρία προσφέρει: Μισθό, διαμονή, διατροφή Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.