23 Απρ

Barman

Κώς Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Barman ζητειται απο ξενοδοχειακή επιχείρηση στην Κω γαι την καλοκαιρινή σαιζόν 2019
Απαραιτητη καλή γνώση Αγγλικών, δευτερη γλώσσα επιθυμητή
Η εταιρία προσφέρει:Διαμονή & Διατροφή

Π ΖΑΦΕΙΡΑΤΟΣ ΑΕ

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

23 Μαι
Δήμος Κω [ASTERAS RESORT]

Το ξενοδοχείο Asteras Resort στην Κω ζητά για τη σεζόν 2019 Yπάλληλο Bar / Barman Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος λυκείου (πτυχίο AEI ή ΤΕΙ θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν) Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών, απαραίτητη η εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση αγγλικών (γνώση δεύτερης γλώσσας θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν)

21 Μαι
Δήμος Μυκόνου [ANEMOESSA BOUTIQUE HOTEL MYKONOS]

Το ξενοδοχείο Anemoessa Boutique Hotel στη Μύκονο δέχεται αιτήσεις για τη θερινή περίοδο 2019 με στόχο την κάλυψη της παρακάτω θέσης: Μπάρμαν / Barman Code: BA 1-19 Απαιτούμενα προσόντα: Τουλάχιστον 3 χρόνων σε αντίστοιχη θέση Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας (επιπλέον γλώσσα θα θεωρηθεί προσόν) Οργανωτικές

20 Μαι
Δήμος Ρόδου [HHOTELS COLLECTION]

Η HHotels Collection (Όμιλος Επιχειρήσεων Χατζηλαζάρου) επιθυμεί να προσλάβει για τα ξενοδοχεία της στη Ρόδο για τη θερινή σεζόν 2019: Μπάρμαν / Barman Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 χρόνια σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακή μονάδα 4 ή 5 αστέρων Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Καλή

16 Μαι
Πανελλήνια [KASSANDRA PALACE HOTEL & SPA]

Kassandra Palace Hotel Spa (5*) in Kriopigi, Halkidiki are looking for the summer season 2019 to hire a: Head Barman / Barwoman The person holding this position is in charge for the efficient bar operation. Responsibilities include bar production and guest service, guiding and supervising the bar staff according to hotel standards and procedures, maintaining a clean bar area and keeping track of the bar inventory and stock supplies. Skills / Qualifications:...

... At least 3years of professional experience in similar position in 5* hotels or luxury bars Tourism Hospitality School graduate

Tags:

07 Μαι
Πανελλήνια [IN GLOBE LTD]

Ζητείται άμεσα Head Bartender ή Barman A / Μπάρμαν A' Η εταιρία μας, εκπροσωπώντας κυβερνητικές υπηρεσίες στη Σαουδική Αραβία, ζητά να καλύψει με συμβόλαιο τουλάχιστον ενός έτους. Προορισμός: Σαουδική Αραβία Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη η προϋπηρεσία Πολύ καλή γνώση αγγλικών, δεύτερη γλώσσα θα θεωρηθεί