22 Απρ

ζητηται πακετας

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

πακεταςγια πιτσαρια στο κορδελιο για 5ημερη 6ωρη απασχοληση τηλ. εποικινωνιας 6947259665 κ. δεσποινα
Αρμοδιότητες: διανομη πιτσας
Απαραίτητα Προσόντα: να γνωριζει περιοχες κορδελιου-ευοσμου
Επιθυμητά Προσόντα: συνεργασιμος
Η εταιρία προσφέρει:5ημερη 6ωρη απασχοληση

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

29 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Κοτοπουλάδικο]

πακετάς Αρμοδιότητες: πακετάς Μόνιμη εργασία

08 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ΕΛΕΝΗ tessera]

Ζητείται πακετάς, μόνιμη θέση εργασίας Αρμοδιότητες: Διανομή φαγητού Η εταιρία προσφέρει: Σταθερό ωράριο εργασίας, μόνιμη εργασία

06 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Σουβλατζίδικο]

Διανομέας στην περιοχή Ρετζικι στη Θεσσαλονίκη. Η εταιρία προσφέρει: Μόνιμη εργασία

16 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Δημήτρης]

άτομο, ανεξαρτήτου φύλου, για υπάλληλος κρεοπωλείου. Αρμοδιότητες: ως βοηθός κρεοπωλείου Απαραίτητα Προσόντα: γνώση παρασκευασμάτων, εξυπηρέτηση πελατών Η εταιρία προσφέρει: μερική απασχόληση, ανατολική Θεσσαλονίκη

16 Αυγ
Θεσσαλονίκη [New Think Promotion]

Ζητούνται άμεσα προωθήτριες με γνώση της Ρωσικής γλώσσας Αρμοδιότητες: Προώθηση επώνυμων προϊόντων Απαραίτητα Προσόντα: Επικοινωνιακή και ευπαρουσίαστη Επιθυμητά Προσόντα: Επιθυμητή προϋπηρεσία Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικό ημερομίσθιο και ασφάλιση