22 Απρ

ζητηται πακετας

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

πακεταςγια πιτσαρια στο κορδελιο για 5ημερη 6ωρη απασχοληση τηλ. εποικινωνιας 6947259665 κ. δεσποινα
Αρμοδιότητες: διανομη πιτσας
Απαραίτητα Προσόντα: να γνωριζει περιοχες κορδελιου-ευοσμου
Επιθυμητά Προσόντα: συνεργασιμος
Η εταιρία προσφέρει:5ημερη 6ωρη απασχοληση

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

10 Μαι
Θεσσαλονίκη [MONGO ASIAN FOOD]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΑΚΕΤΑΣ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΣΤΙΑΣΗΣ ΣΤΟ MED.COSMOS. ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ.

16 Μαι
Θεσσαλονίκη [Molto Bene]

Ζητείται πακετάς από την πιτσαρία Molto Bene (Κέντρο Θεσσαλονίκης) για μεσημέρι-βράδυ εκτός Δευτέρας, με δικό του μηχανάκι. 4€/ώρα Τηλ. 2310245265 (μετά τη 1 μμ, εκτός Δευτέρας) ή περάστε από την επιχείρηση: Δοϊράνης 42, Κέντρο (μετά τη 1 μμ, εκτός Δευτέρας)

23 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ADECCO HR]

Η Atlas, εταιρία που ανήκει στον όμιλο Adecco Ελλάδος, για λογαριασμό της εταιρίας 360ο Connect, θυγατρικής εταιρίας του ομίλου Vodafone Greece, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων: Εκπρόσωποι Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών – Θεσσαλονίκη Περιγραφή θέσης: Τηλεφωνική υποστήριξη ιδιωτών και

23 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη εταιρία]

Πωλητής /τρια Το κατάστημα εστίασης "Το Χρυσό" στο Medditerannean Cosmos Θεσσαλονίκη αναζητά νέο/νέα έως 38 ετών για άμεση πρόσληψη και πλήρη απασχόληση σε ένα ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον με προοπτική εξέλιξη. Προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλέφωνο

23 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [OXFORD COMPANY ΑΒΕΕ]

Για τα καταστήματα λιανικής πώλησης GEOX στη Θεσσαλονίκη ζητείται Πωλητής/τρια πλήρους απασχόλησης. Απαραίτητα προσόντα / ικανότητες: Άνεση στην επικοινωνία Ομαδικό πνεύμα στην εργασία Ευχάριστη προσωπικότητα στον χώρο των πωλήσεων Γνώση αγγλικών Γνώση υπολογιστή (Η/Υ) Εκπληρωμένες