15 Απρ

ζητούνται κοπέλες για παμπ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται κοπέλες μέχρι 35 ετών για νυχτερινή εργασία σε παμπ κέντρο ανατολικής Θεσσαλονίκης.Προσφέρεται μεροκάματο από 40 ευρώ τη μέρα καθώς και επιπλέον ποσοστό στα ποτά.Απαραίτητα προσόντα θετική διάθεση και επικοινωνιακές δεξιότητες.Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε μαζί στο τηλέφωνο 6945281797.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

14 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Όμιλος εταιρειών]

Κοπέλες για promotion ζητούνται από διαφημιστική εταιρεία για προώθηση προϊόντων, υπηρεσιών, παρουσίαση προϊόντων και προωθήσεις σε κατά τόπων σημεία. Επιθυμητή εμπειρία εργασίας. Εάν και εφόσον σας ενδιαφέρει η θέση απαντήστε στο παρακάτω email. Κατόπιν της απάντησης σας στο email θα σας στείλουμε μια διαφορετική ώρα επικοινωνίας για τηλεφωνική ή από κοντά συνέντευξη. Θεσσαλονίκης, 9o χιλιόμετρο Θεσ/νίκης - Καβάλα,Δερβένι Τ.Κ 54500

16 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Δημήτρης]

άτομο, ανεξαρτήτου φύλου, για υπάλληλος κρεοπωλείου. Αρμοδιότητες: ως βοηθός κρεοπωλείου Απαραίτητα Προσόντα: γνώση παρασκευασμάτων, εξυπηρέτηση πελατών Η εταιρία προσφέρει: μερική απασχόληση, ανατολική Θεσσαλονίκη

16 Αυγ
Θεσσαλονίκη [New Think Promotion]

Ζητούνται άμεσα προωθήτριες με γνώση της Ρωσικής γλώσσας Αρμοδιότητες: Προώθηση επώνυμων προϊόντων Απαραίτητα Προσόντα: Επικοινωνιακή και ευπαρουσίαστη Επιθυμητά Προσόντα: Επιθυμητή προϋπηρεσία Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικό ημερομίσθιο και ασφάλιση

16 Αυγ
Θεσσαλονίκη [TWINSOFT]

Ζητείται υπάλληλος για γραμματειακή υποστήριξη σε εταιρία πληροφορικής. Απαραίτητη γνώση αγγλικών και άριστη χρήση Η/Υ. Ωράριο 10:00-18:00, Δευτέρα-Παρασκευή.

16 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

H ManDynamic αναζητά  Σιδερωτή  από βιοτεχνία ρούχων. Περιοχή: Εύοσμος, Θεσσαλονίκη Αρμοδιότητες: - Τελικό Σίδερο Κουστουμιού Απαραίτητα προσόντα: - Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση. Παροχές: - Μισθός. - Ασφάλιση. - Πλήρης Απασχόληση. - Πενθήμερη εργασία 8:00 - 16:00.