15 Απρ

ζητούνται κοπέλες για παμπ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται κοπέλες μέχρι 35 ετών για νυχτερινή εργασία σε παμπ κέντρο ανατολικής Θεσσαλονίκης.Προσφέρεται μεροκάματο από 40 ευρώ τη μέρα καθώς και επιπλέον ποσοστό στα ποτά.Απαραίτητα προσόντα θετική διάθεση και επικοινωνιακές δεξιότητες.Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε μαζί στο τηλέφωνο 6945281797.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

15 Μαι
Θεσσαλονίκη [Παπαδόπουλος Δημήτριος]

Ζητούνται κοπέλες έως 35 ετών για νυχτερινή εργασία σε παμπ κεντροανατολικής Θεσσαλονίκης, προσφέρεται μεροκάματο από 40 ευρώ καθώς και επιπλέον ποσοστά στα ποτά, καλές συνθήκες εργασίας σε όμορφο και ευχάριστο περιβάλλον. Απαραίτητα προσόντα διάθεση για εργασία, επαγγελματισμός, επικοινωνιακή.

03 Μαι
Θεσσαλονίκη [GOLD SILVER MONEY]

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΠΟ 25 ΕΩΣ 35 ΕΤΩΝ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΣΕ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΗΡΙΟ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ .ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΤΟΠΙΝ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΟΣ ΣΤΟ 2310 650 958 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 10.00 ΕΩΣ ΤΙΣ 14.00 ΚΑΙ ΣΤΟ 6906472810 ΑΠΟ ΤΙΣ 9.00 ΕΩΣ ΤΙΣ 21.00.

03 Μαι

23 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ADECCO HR]

Η Atlas, εταιρία που ανήκει στον όμιλο Adecco Ελλάδος, για λογαριασμό της εταιρίας 360ο Connect, θυγατρικής εταιρίας του ομίλου Vodafone Greece, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων: Εκπρόσωποι Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών – Θεσσαλονίκη Περιγραφή θέσης: Τηλεφωνική υποστήριξη ιδιωτών και

23 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη εταιρία]

Πωλητής /τρια Το κατάστημα εστίασης "Το Χρυσό" στο Medditerannean Cosmos Θεσσαλονίκη αναζητά νέο/νέα έως 38 ετών για άμεση πρόσληψη και πλήρη απασχόληση σε ένα ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον με προοπτική εξέλιξη. Προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλέφωνο