15 Απρ

Υπάλληλος για Πώληση & Service - Γλυφάδα

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητεί να προσλάβει Υπάλληλο για Πώληση Service για το κατάστημα της Γλυφάδας. Προφίλ...

Σχετικες Αγγελιες

10 Απρ
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει: Άτομο για Πώληση / Service για το κατάστημα των Βριλησσίων. Προφίλ

08 Απρ
Αθήνα [CONGO PALACE HOTEL]

Ζητείται Υπάλληλος Τμήματος Υποδοχής κυρίως άρρεν σε ξενοδοχειακή μονάδα με έδρα τη Γλυφάδα. Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος τουριστικής σχολής Επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Γνώση του ξενοδοχειακού προγράμματος Εpitome Καλή γνώση H/Y, MS Office Άριστο οργανωτικό και επικοινωνιακό

01 Απρ
Αθήνα [ΜΙΚΕΛ ΚΑΦΕ Α.Ε.]

Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης Mikel, προκειμένου να επανδρώσει το κατάστημά της στη Γλυφάδα, ζητά άτομα ηλικίας 20-35 ετών για τις θέσεις: α. service και β. ταμείο. Αποστολή βιογραφικών με συνημμένη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 214 6871200 • Φαξ: 211 8004885

23 Απρ
Αθήνα [Εστιατόριο «Γη»]

Στο ωμοφαγικό/vegetarian εστιατόριο “Γη” στη Γλυφάδα, ζητάμε σερβιτόρους και σερβιτόρες. Αν θες να εργάζεσαι σε ένα πανέμορφο χώρο, να αμείβεσαι χωρίς λεφτά κάτω από το τραπέζι, να λαμβάνεις τα νόμιμα ένσημα και δώρα διάβασε παρακάτω… Σερβιτόροι/ες Τι θα πάρεις: Ημερομίσθιο σερβιτόρου Ένσημα Δώρα

23 Απρ
Αθήνα [Ανώνυμη εταιρία]

Ανώνυμη εταιρία ζητεί κυρία άκρως επικοινωνιακή ως Υπάλληλο Υποδοχής Ταμείου για το κατάστημα των Βριλησσίων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]