15 Απρ

Λογιστής

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Λογιστής με φιλοδοξίες. Η All About Concept, εταιρία στον κλάδο της επικοινωνίας, ζητά έναν λογιστή με φιλοδοξίες καριέρας στον τομέα των υπηρεσιών. Προσόντα: Εμπειρία σε 3ης κατηγορίας βιβλία Γνώση μισθοδοσίας Εμπειρία και γνώση προγραμμάτων επιθεώρησης εργασίας Δεξιότητες και...

Σχετικες Αγγελιες

20 Απρ
Αθήνα [B.R.G. ACCOUNTING FIRM]

Ζητείται Βοηθός Λογιστή 4ωρης πρωινής απασχόλησης από λογιστικό γραφείο με έδρα την Καλλιθέα   Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος ΑΕΙ / ΤΕΙ Λογιστικής Προϋπηρεσία τουλάχιστον πέντε (5) ετών σε αντίστοιχη θέση με πολύ καλή γνώση διπλογραφικών βιβλίων. Επαρκείς γνώσεις εργατικών/μισθοδοσίας.

16 Απρ
Αθήνα [Μεγάλη εταιρία]

Ζητείται Λογιστής / Λογίστρια από μεγάλη εταιρία στην Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Σχετικό πτυχίο (ΑΕΙ / ΤΕΙ) Σχετική προϋπηρεσία (τουλάχιστον 5 ετών) Πολύ καλή γνώση φορολογικού / λογιστικού σχεδίου, φορολογίας εισοδήματος και ΦΠΑ Πολύ καλή γνώση της φορολογικής και της εργατικής νομοθεσίας

18 Απρ
Θεσσαλονίκη [Όμιλος Εταιρειών]

Λογιστής / τρια ή Βοηθός Λογιστή Από λογιστική εταιρεία ζητείται λογιστής και βοηθός λογιστή για συνεργασία 1. Τήρηση λογιστικών εταιρειών Β και Γ κατηγορίας 2. Μισθοδοσία 3. Λογιστικές συμβουλές Εάν και εφόσον σας ενδιαφέρει η θέση απαντήστε στο email job@exnet.gr Προσοχή: ΟΧΙ σε αυτό από το οποίο λαμβάνετε, αλλά στο job@exnet.gr Κατόπιν της απάντησης σας στο email job@exnet.gr θα σας στείλουμε μια διαφορετική ώρα επικοινωνίας για τηλεφωνική...

... ή από κοντά συνέντευξη.

Tags:

15 Απρ
Αθήνα [Eκπαιδευτικός όμιλος]

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος που δραστηριοποιείται στον χώρο της εκπαίδευσης επιθυμεί να προσλάβει Λογιστή κατά προτίμηση στην περιοχή του Νέου Κόσμου ή των νότιων προαστίων. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος οικονομικής κατεύθυνσης ΑΕΙ ή ΤΕΙ Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Γνώση λογιστικού

12 Απρ
Αθήνα [Όμιλος εταιριών]

Όμιλος εταιριών επιθυμεί να προσλάβει για τα γραφεία του στην Αθήνα Λογιστή Καθήκοντα θέσης: Καταχώριση παραστατικών και ενημέρωση δεδομένων (πάγια / δαπάνες / εισπράξεις / πληρωμές) Συμφωνία λογαριασμών πελατών, προμηθευτών, τραπεζών, αξιογράφων Παρακολούθηση υπολοίπων πελατών,