13 Απρ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος
Αρμοδιότητες: Πωλήσεις και Δημόσιες Σχεσεις
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

15 Απρ
Θεσσαλονίκη [Σπετζαρα Παναγιωτα και Σια ΟΕ]

Υπαλληλος καταστηματος λιανικης πωλησης Αρμοδιότητες: Πωλητης Απαραίτητα Προσόντα: Προηπηρεσια στον τομεα των λιανικων πωλησεων Επιθυμητά Προσόντα: Επικοινωνιακος Η εταιρία προσφέρει:Θεση πληρους απασχολησης

05 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 145 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των

26 Μαρ
Θεσσαλονίκη [ΕΜΠΟΡΙΟ ΕΙΔΩΝ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ]

Εταιρεία με έδρα Θεσσαλονίκη και με αντικείμενο “εμπόριο ειδών θέρμανσης, υδραυλικών και ειδών υγιεινής”, ζητά υπεύθυνο πωλήσεων. Απαραίτητα προσόντα: • 3ετής εμπειρία σε κατάστημα θέρμανσης / υδραυλικών • Ηλικία 30-45 ετών • Γνώσεις Η/Υ • Καλή γνώση Αγγλικών • Επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες • Δίπλωμα οδήγησης • Πτυχίο μηχανολογίας ΑΕΙ / ΤΕΙ -προαιρετικά- Η εταιρεία παρέχει: • Ανταγωνιστικό πακέτο σταθερών αποδοχών • Πλήρη απασχόληση • Πλήρη...

... ασφαλιστική κάλυψη ΙΚΑ
• Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
Τα στοιχεία που περιλαμβάνονται στα βιογραφικά σημειώματα θεωρούνται απόρρητα και θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Tags:

23 Απρ
Δήμος Λέσβου [LIDL]

Υπάλληλος αποθήκης καταστήματος (μερική απασχόληση) στη Μυτιλήνη Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μία νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα

23 Απρ