13 Απρ

Ζητείται μάγειρας -βοηθός μάγειρα

Ίος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

μάγειρας Α μάγειρας Β
Απαραίτητα Προσόντα: γνώση μεσογειακής κουζίνας
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:διαμονή ,διατροφή , πλήρη ασφαλιση

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

22 Απρ
Δήμος Κω [ALBERTO GELSOMINO]

Το ξενοδοχείο Pelagos Suites Spa 5 αστέρων στην Κω, ζητάει άμεσα: Μάγειρα Γ’ / Βοηθό κουζίνας Προσόντα: Πτυχίο σχολής μαγειρικής Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές καταστάσεις Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικές αποδοχές Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας

21 Απρ
Πανελλήνια [SK Resort Enterprises LTD]

Ζητείται A' μάγειρας ή sous chef με εμπειρία σε παρασκευή μπουφέ για το ξενοδοχείο Corfu Senses Resort στον Αγ. Ιωάννη Περιστερών, Κέρκυρα [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

16 Απρ
Δήμος Θήρας [KALISTI HOTEL & SUITES]

Ξενοδοχείο Α' κατηγορίας στα Φηρά ζητεί Μάγειρα Α', Β', Γ' Βοηθό Μάγειρα για παρασκευή πρωινών και a la carte. Παρέχεται διαμονή. Αποστολή βιογραφικών απαραίτητα με πρόσφατη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Tηλέφωνο επικοινωνίας: 6972 884187

16 Απρ
Κέρκυρα [Αλεξάκης Αλέξανδρος ]

Ζητείται ψήστης-τυλιχτής βοηθός μάγειρα για εστιατόριο στην Κέρκυρα. Τηλέφωνο επικοινωνίας 6972289722

16 Απρ
Δήμος Αστυπάλαιας [PYLAIA BOUTIQUE HOTEL & SPA ]

Το Pylaia Boutique Hotel Spa, ένα ξενοδοχείο μοναδικής αισθητικής και παροχών υψηλού επιπέδου σε έναν από τους ομορφότερους προορισμούς του Αιγαίου, την Αστυπάλαια, που τα τελευταία χρόνια διαφημίζεται ως προορισμός διεθνούς εμβέλειας, επιθυμεί να συμπεριλάβει στην ομάδα του, στο πλαίσιο υποστήριξης των