13 Απρ

Housekeeping, καμαριερες

Πάτμος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Housekeeping, Καμαριερες
Αρμοδιότητες: καθαρισμος Δωματιων, καθαρισμος Ξενοδοχειου
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα: προυπηρεσια
Η εταιρία προσφέρει: Διαμονη, Διατροφη στην Πατμο. Μισθοσ και πληρη ασφαλιση.

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιουλ
Λευκάδα [Ζήκας Ευάγγελος]

Καμαριέρες για ξενοδοχεία σε νησιά . Αρμοδιότητες: Καθαριότητα Απαραίτητα Προσόντα: Λίγα αγγλικά Η εταιρία προσφέρει: Καλό μισθό

03 Ιουλ
Αθήνα [Art of Hospitality]

Η Art of Hospitality αναζητά καμαριέρες για μόνιμη εργασία στην Αθήνα. Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, γνώση ελληνικών & αγγλικών (επιθυμητή), ευγένεια, προσοχή στην λεπτομέρεια, κάτοχος πιστοποιητικού υγείας. Παρέχονται: ικανοποιητικές αποδοχές, εκπαίδευση, προοπτικές για εξέλιξη

17 Ιουλ
Αθήνα [Athenswork]

Εργασία για τουριστική σεζόν: Εκ μέρους των πελατών μας σε όλα τα νησιά της Ελλάδος, από restaurants, hotels, ταβέρνες και beach bars, αναζητάμε καμαριέρες, σερβιτόρες/ους, βοηθούς κουζίνας, καθαρίστριες και οδηγούς. Οι αμοιβές κυμαίνονται από 900 - 1,100 ευρώ + tips, ενώ η διαμονή και το φαγητό καλύπτονται από τον εργοδότη. Αν ενδιαφέρεστε παρακαλούμε επικοινωνήστε με τα γραφεία Athenswork στο 210 5232745 από Δευτέρα - Παρασκεύη, ώρες 09:00 - 18:00.

05 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Prestije-Sanganski]

Προσφέρουμε υπεύθυνα ΑΜΕΣΑ εργασία γαι καμάριερες, λαντζιέρες, σερβιτόρες για Χαλκιδική. Διαμονή, διατροφή, ασφάλεια. κ-α Γαλήνη, τηλ: 2314 005 727, βαιμπερ 00306996 920 717 και 00359877522550 (ώρες επικοινωνίας:9.00-13.00, 18.00-20.00)

25 Ιουν
Αθήνα [Ξενοδοχείο 5*]

Ζητούνται καμαριέρες για 5* ξενοδοχείο στο Σύνταγμα. Απαραίτητα Προσόντα: Ανάλογη προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία. Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικό μισθό, άριστες συνθήκες εργασίας.