13 Απρ

Housekeeping, καμαριερες

Πάτμος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Housekeeping, Καμαριερες
Αρμοδιότητες: καθαρισμος Δωματιων, καθαρισμος Ξενοδοχειου
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα: προυπηρεσια
Η εταιρία προσφέρει: Διαμονη, Διατροφη στην Πατμο. Μισθοσ και πληρη ασφαλιση.

Σχετικες Αγγελιες

23 Απρ
Δήμος Μήλου [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητούνται Καμαριέρες με η χωρίς προϋπηρεσία πλήρους απασχόλησης για μεγάλη ξενοδοχειακή μονάδα της Μήλου για την καλοκαιρινή σεζόν. Παρέχονται: καλές αποδοχές, άδειες, δώρα, επιδόματα, διαμονή και διατροφή για κατοίκους εκτός νησιού. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ: 6970

23 Απρ
Πανελλήνια [IHE INNOVIATIVE HOSPITALITY EDUCATION]

Η εταιρία ΙΗΕ με πολυετή εμπειρία στην εκπαίδευση και στην εξεύρεση εξειδικευμένων στελεχών στον χώρο των ξενοδοχείων και της εστίασης, αναζητεί δυναμικά στελέχη για εργασία σε ξενοδοχειακές μονάδες και ομίλους εστιατορίων στην Κύπρο, για εποχιακή (Απρίλιος μέχρι Νοέμβριος 2019) ή/και μόνιμη

23 Απρ
Δήμος Κω [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητούνται Καμαριέρες με η χωρίς προϋπηρεσία πλήρους απασχόλησης από  την Κω για μεγάλες ξενοδοχειακές μονάδες του νησιού για την καλοκαιρινή σεζόν. Παρέχονται καλές αποδοχές, άδειες, δώρα, επιδόματα, διαμονή και διατροφή για κατοίκους εκτός νησιού. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ

23 Απρ
Δήμος Ρόδου [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητούνται Καμαριέρες με η χωρίς προυπηρεσία από όλη την Ρόδο για μεγάλες ξενοδοχειακές μονάδες του νησίου για την καλοκαιρινή σεζόν. Παρέχονται καλές αποδοχές, διατροφή, διαμονή, άδειες, δώρα, επιδόματα. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ: 6970 059271.

23 Απρ
Δήμος Χανίων [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητούνται Kαμαριέρες με η χωρίς προϋπηρεσιά πλήρους απασχόλησης από την ευρύτερη περιοχή των Χανίων Κρήτης για την καλοκαιρινή σεζόν. Παρέχονται καλές αποδοχές, άδειες, δώρα, επιδόματα, διαμονή και διατροφή για κατοίκους εκτός Χανίων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ: 6970