13 Απρ

Reception

Πάτμος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Reception (Υποδοχη)
Αρμοδιότητες: Αφιξεις/Αναχωρησεις, διαχειριση Αλληλογραφιας, Εξυπηρετηση πελατων
Check-in/ Check out, Responding to emails, Customer care
Απαραίτητα Προσόντα: Αγγλικα, English
Επιθυμητά Προσόντα: αντιστοιχες σπουδες, προυπηρεσια, relevat studies and/or previous working expoerience
Η εταιρία προσφέρει: Διαμονη και Διατροφη στο νησι της Πατμου. ΜΙσθος και πληρη ασφαλιση. Salary, Accommodation, food and full insuranse is provided.

Σχετικες Αγγελιες

19 Απρ
Αθήνα [COSMETIC DERMA MEDICINE]

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά κυρία ως Υπεύθυνη Υποδοχής / Reception Πελατών για πλήρη απασχόληση στην Αθήνα.  Απαραίτητα προσόντα: Πτυxίο ανώτερης ή ανώτατης εκπαίδευσης επιθυμητό Άριστη γνώση αγγλικών (γνώση επιπλέον

17 Απρ
Δήμος Πάργας [PARGA OLYMPIC HOTEL]

Το Parga Olympic Hotel, ξενοδοχείο 4*, και το Ηorizon Roof Garden Bar – Restaurant στο κέντρο της Πάργας ζητούν να προσλάβουν για τη σεζόν 2019 (Απρίλιος-Οκτώβριος) την ακόλουθη ειδικότητα: Υπάλληλοι Reception Οι υποψήφιοι θα πρέπει: Nα έχουν εμπειρία και επαγγελματική συμπεριφορά Απόφοιτοι τουριστικής σχολής Άριστη γνώση της

05 Απρ
Δήμος Πάρου [ΒΗΤΑ ΔΕΛΤΑ ΑΕΤΕ]

Tο ξενοδοχείο 4 αστέρων Minois Village Suites Spa στην Πάρο επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 (Μάιος-Οκτώβριος) Υπεύθυνη/ο Βάρδιας Reception με πολύ καλή εμφάνιση και προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία τουλάχιστον 4 και 5 αστέρων. Απαραίτητα προσόντα:  Πτυχίο ανώτερης σχολής τουριστικών επαγγελμάτων, εσωτερικού ή

05 Απρ
Πανελλήνια [KASSANDRA PALACE HOTEL & SPA]

Το ξενοδοχείο 5 αστέρων Kassandra Palace Hotel Spa στην Κρυοπηγή Χαλκιδικής ζητεί να προσλάβει για την τουριστική σεζόν 2019 Υπάλληλο Υποδοχής  / Reception Ο συγκεκριμένος ρόλος επιδιώκει την ομαλή καθημερινή λειτουργία του front desk και τα κύρια καθήκοντα περιλαμβάνουν τις αφίξεις, τις αναχωρήσεις, τις υπηρεσίες

05 Απρ

Kassandra Palace Hotel Spa (5*) in Kriopigi, Halkidiki are looking for the summer season 2019 to hire a: Front Office Manager / Reception Leader As vital part and leader of the Front Office team, you will be responsible in participating and organising fully the daily operations of the front desk during scheduled shifts. By making sure that the whole team isadhering to guidelines and procedures, you will deliver courteously and professionally friendly, efficient...

... customer service and you will create a warm and welcoming atmosphere for all of our guests. Summary of Responsibilities: