13 Απρ

2 καμαριέρες στην Χαλκιδική

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητάμε 2 Καμαριερες στην Κρυοπηγή Χαλκιδική σε ξενοδοχείο διαμονή διατροφή ασφάλεια βιογραφικό στο infomedia150@gmail.com

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

13 Απρ
Πανελλήνια [Ευη]

18 Απρ
Πανελλήνια [IN GLOBE LTD]

Ζητούνται από ξενοδοχείο στον Παράδεισο – Νέο Μαρμαρά Χαλκιδικής για την καλοκαιρινή σεζόν 2019 Καμαριέρες Απαραίτητα προσόντα: Γνώση της αγγλικής γλώσσας (επιθυμητό επίπεδο B2, Lower) Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Εργατικότητα, υπευθυνότητα, ταχύτητα και έμφαση στη λεπτομέρεια Ομαδικό πνεύμα

09 Απρ
Πανελλήνια [House-Keeping P.C.]

Καμαριέρες - Κρυοπηγή Χαλκιδικής Η House-Keeping P.C. ειδικεύεται στην παροχή ολοκληρωμένων υπηρεσιών housekeeping και αναζητά επαγγελματίες καμαριέρες για εργασία σε μεγάλο 5* ξενοδοχείο στην Κρυοπηγή Χαλκιδικής. Η εργασία είναι 8ωρη καθημερινή σε κυλιόμενο ωράριο, με πρωινές και απογευματινές βάρδιες,

08 Απρ
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο 4*]

Ξενοδοχείο 4* στη Χαλκιδική ζητά Καμαριέρες με ανάλογη εμπειρία για τη σεζόν 2019. Η θέση είναι πλήρους απασχόλησης. Προσφέρεται διαμονή και διατροφή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

07 Απρ
Πανελλήνια [HOTEL BRAIN]

Η HotelBrain είναι μια ανεξάρτητη εταιρία που εξειδικεύεται στη διαχείριση και την ανάπτυξη ξενοδοχειακών μονάδων, καθώς και στην παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών. Ζητούνται για εποχική απασχόληση σε ξενοδοχειακή μονάδα που διαχειρίζεται η HotelBrain στη Χαλκιδική για την παρακάτω θέση: Καμαριέρες –