13 Απρ

ΘΕΡΜΟΥΔΡΑΥΛΙΚΟΙ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ -Απο Τεχνικη Εταιρια προσφερεται μονιμη θεση σε τεχνίτη θερμουδραυλικό .
Ασφάλιση και Αμοιβή ικανοποιητική αναλόγως προσόντων και συνεπειας στην εργασια.
Επικοινωνηστε μαζι μας στο 690 994 6523 η αποστειλετε βιογραφικo: v.profi@yahoo.gr
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

05 Απρ
Θεσσαλονίκη [ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΟΝΤΣΗΣ]

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ -Απο Τεχνικη Εταιρια προσφερεται μονιμη θεση σε τεχνίτη θερμουδραυλικό . Ασφάλιση και Αμοιβή ικανοποιητική αναλόγως προσόντων και συνεπειας στην εργασια. Επικοινωνηστε μαζι μας στο 690 994 6523 η αποστειλετε βιογραφικo: v.profi@yahoo.gr Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

23 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MASTER PLUS HR ]

H Master Plus hr, για λογαριασμό πελάτη της, κρεπερί στη Θεσσαλονίκη, αναζητά 1 (ένα) άτομο για τη θέση: Διανομέας (Delivery) Περιγραφή Θέσης Διανομή με μηχανάκι Συμμετοχή στις διαδικασίες της κουζίνας (προετοιμασία, καθαρισμός) Προφίλ Υποψηφίων Απαραίτητη προϋπηρεσία Απαραίτητα κάτοχος διπλώματος Α’

23 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΙΩΑΝΝΟΥ]

Η εταιρία Ιωάννου Ζαχαροπλαστική ζητά: Οδηγό / Αποθηκάριο κατά προτίμηση έως 35 ετών. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 35 ετών Επίδειξη ομαδικού πνεύματος εργασίας Ικανότητα ανταπόκρισης υπό συνθήκες πίεσης Προϋπηρεσία Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις Επαγγελματικό δίπλωμα οδήγησης

23 Απρ

H MASTER PLUS hr, για λογαριασμό πελάτη της, κρεπερί στη Θεσσαλονίκη, Αναζητά 1 (ένα) άτομο για τη θέση: ΚΑΦΕΤΖΗΣ   Περιγραφή Θέσης Προετοιμασία ροφημάτων. Εξυπηρέτηση πελατών. Καθαριότητα πόστου.   Προφίλ Υποψηφίων Απαραίτητη προϋπηρεσία. Ηλικία άνω των 28.   Παροχές Εταιρίας Μισθός. Ασφάλιση. Γεύμα. [Για

23 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΜΙΚΕΛ ΚΑΦΕ Α.Ε.]

Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης Mikel, προκειμένου να στελεχώσει το κατάστημά στην οδό Εθνικής Αντιστάσεως 21 και Ευριπίδου στη Θεσσαλονίκη ζητά άτομα ηλικίας 20-35 ετών για τη θέση: Barista. Αποστολή βιογραφικών με συνημμένη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Fax: 2410 534020 Τηλ: