13 Απρ

οικιακη βοηθος

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: εργασια στο σπιτι για ηλικωμενους κ παιδια
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

12 Απρ
Αθήνα [dafni]

2109948154 6949604550 6936489260 καθαριστρια.καλεστε με. ΚΟΠΕΛΑ ΕΛΛΗΝΙΔΑ, ΕΜΠΙΣΤΗ, ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΡΧΗΣ, ΕΥΓΕΝΙΚΗ, ΕΡΓΑΤΙΚΗ, ΣΥΝΕΠΗΣ, ΤΥΠΙΚΗ, ΜΗ ΚΑΠΝΙΣΤΡΙΑ, ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΣΕ ΣΠΙΤΙΑ, ΓΡΑΦΕΙΑ, ΙΑΤΡΕΙΑ, ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ, ΣΙΔΕΡΩΜΑ, ΟΙΚΙΑΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ, ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΣΕ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΕΣ, ΣΚΑΛΕΣ ΜΕ 6 ΕΥΡΩ/ΩΡΑ. ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ ΚΑΛΕΣΤΕ ΜΕ. 6 ΕΥΡΩ/ΩΡΑ. ΑΡΙΣΤΗ ΕΡΓΑΣΙΑ, ΠΕΠΕΙΡΑΜΕΝΗ, ΑΡΙΣΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ, ΑΠΟΔΟΣΗ, ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ. 6 ΕΥΡΩ/ΩΡΑ.ΔΕΙΤΕ ΔΕΙΓΜΑ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ...

... ΜΟΥ. > ΚΑΘΑΡΙΣΤΕ ΤΟ ΧΩΡΟ ΣΑΣ. ΦΡΟΝΤΙΣΤΕ ΤΗΝ ΥΓΙΕΙΝΗ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΣΑΣ. ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΣΠΙΤΙΩΝ. ΣΥΝΕΠΕΙΑ, ΑΡΙΣΤΗ ΕΡΓΑΣΙΑ, ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΔΙΑΘΕΣΙΜΕΣ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΛΕΣΤΕ ΜΕ .6 ΕΥΡΩ/ΩΡΑ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΦΟΙΤΗΤΙΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ.ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΜΙΣΘΩΜΕΝΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΩ ΒΟΡΕΙΑ,ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ ΚΑΙ ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ. ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ ., αμοιβή 6€, συζητήσιμη, , 08:00-23:00

Tags:

03 Απρ
Αθήνα [Όμιλος επιχειρήσεων]

Όμιλος επιχειρήσεων ζητεί Οικιακή Βοηθό για την περιοχή της Γλυφάδας. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 210 4174780

22 Απρ
Αθήνα [MANPOWER]

Βοηθός Μηχανικού Θέλεις να κάνεις τα πρώτα σου βήματα ως μηχανικός; Θες να εξελιχθείς και να αποκτήσεις εμπειρία σε ένα δυναμικό περιβάλλον; Τότε αυτή είναι η κατάλληλη θέση για σένα! Η εταιρία: Η ManpowerGroup, εκ μέρους πελάτη της, μιας ταχύτατα αναπτυσσομένης εταιρίας, αναζητά έναν Βοηθό Μηχανικού για

22 Απρ
Αθήνα [ERGON FOODS]

Η ERGON είναι μια γρήγορα αναπτυσσόμενη ελληνική εταιρία που προσφέρει προϊόντα μικρών Ελλήνων παραγωγών και υπηρεσίες εστίασης τα τελευταία 9 χρόνια σε Ελλάδα και εξωτερικό. Στην ERGON ψάχνουμε για ενθουσιώδεις και γεμάτους όρεξη ανθρώπους για να στελεχώσουν την ομάδα μας. Αυτή τη στιγμή

22 Απρ
Αθήνα [ΚΟΡΕΛΚΟ]

Ο εκπαιδευτικός όμιλος ΚΟΡΕΛΚΟ δραστηριοποιείται στον χώρο της εκπαίδευσης 49 χρόνια. Στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης και ενδυνάμωσής του επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του: Καθηγητή Προγράμματος Σπουδών «Βοηθός – Φροντιστής Κτηνιάτρου» Απαιτούμενα προσόντα: Εργασιακή