03 Σεπ

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΝΕΙΔΙΚΕΥΤΟΙ ΕΡΓΑΤΕΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΝΕΙΔΙΚΕΥΤΟΙ ΕΡΓΑΤΕΣ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ.
ΩΡΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 08:00-16:00 κος ΓΙΩΡΓΟΣ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

03 Οκτ
Αθήνα [EUROPEAN PROFILES ΑΕ]

ΘΕΣΗ: ΣΥΜΒΟΥΛΟI - ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ & ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ: ΣΥΓΓΡΑΦΗ, ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ, ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΕΡΓΩΝ Χρηματοδοτουμένων από εθνικούς ή/και ευρωπαϊκούς πόρους, δημόσιους ή ιδιωτικούς Περιγραφή: H EUROPEAN PROFILES A.E., εκ των κορυφαίων εταιρειών στον τομέα υπηρεσιών Συμβούλου Μάνατζμεντ (Management Consultant), αναζητά συνεργάτες – μόνιμους υπαλλήλους αλλά και εξωτερικούς συνεργάτες που θα στελεχώσουν το τμήμα Ελληνικών και Ενδοκοινοτικών έργων....

Αρμοδιότητες:
• Σύνταξη και υποβολή προτάσεων συγχρηματοδοτούμενων/ επιδοτούμενων έργων που προκηρύσσονται από ελληνικούς φορείς και από φορείς της Ευρωπαϊκής Ένωσης στους τομείς ενίσχυσης των μικρομεσαίων επιχειρήσεων, αναδιοργάνωσης φορέων δημόσιας διοίκησης, απασχόλησης / ανάπτυξης ανθρώπινου δυναμικού, αγροτικής ανάπτυξης, κοινωνικής πολικής, περιφερειακής ανάπτυξης, ΤΠΕ κλπ .
• Σύνταξη και υποβολή επιχειρηματικών σχεδίων μικρομεσαίων επιχειρήσεων για χρηματοδότηση μέσω ΕΣΠΑ (ΕΠΑνΕΚ, ΕΤΑΚ, Leader, κλπ.), Αναπτυξιακού Νόμου, Πρόγραμμα Δημοσίων Επενδύσεων και λοιπών χρηματοδοτικών εργαλείων.
• Διαχείριση της υλοποίησης των εγκριθέντων έργων
• Συνδρομή στην ανάπτυξη νέων δραστηριοτήτων και συνεργασιών της εταιρείας.
Απαιτούμενα προσόντα / δεξιότητες:
• Κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ στις οικονομικές/πολιτικές ή διοικητικές επιστήμες. Επιθυμητή η κατοχή μεταπτυχιακού τίτλου σπουδών.
• Επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών στην παροχή υπηρεσιών Συμβούλου Διαχείρισης Εθνικών και Ευρωπαϊκών Συγχρηματοδοτούμενων/ Επιδοτούμενων Προγραμμάτων (ΕΣΠΑ, LEADER, HORIZON, INTERREG, COSME κλπ.)
• Επαγγελματική εμπειρία στην συγγραφή και υποβολή φακέλου προσφοράς για διαγωνισμούς του Δημοσίου. Επιθυμητή η γνώση ηλεκτρονικής υποβολής προσφορών μέσω του Εθνικού Συστήματος Ηλεκτρονικών Δημοσίων Συμβάσεων (Ε.Σ.Η.Δ.Η.Σ.)
• Εμπειρία στην εκπόνηση επιχειρηματικών σχεδίων. Επιθυμητή η γνώση καταχώρησης στοιχείων στο Πληροφοριακό Σύστημα Κρατικών Ενισχύσεων (Π.Σ.Κ.Ε.)
• Ικανότητα συγγραφής παραδοτέων/ αναφορών/ μελετών.
• Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας. Επιθυμητή η γνώση δεύτερης γλώσσας.
• Πολύ καλή χρήση Η/Υ.
• Δυνατότητα πραγματοποίησης επαγγελματικών ταξιδιών στην Ελλάδα και στο εξωτερικό.
Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email με ένδειξη «Θέση εργασίας Συμβούλου».
Η εταιρία είναι πλήρως συμμορφωμένη στις απαιτήσεις του ευρωπαϊκού κανονισμού προστασίας προσωπικών δεδομένων (GDPR).

Tags:

02 Οκτ
Αθήνα [ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ]

ΕΡΓΑΤΗΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ

16 Οκτ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Πωλήτρια Λιανικής για αλυσίδα καταστημάτων στο χώρο της μόδας. Περιοχή: Χαλάνδρι, Αττική. Αρμοδιότητες: Υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση πελατών Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και στην επίτευξη των στόχων του καταστήματος Συνεχής μέριμνα για τη βέλτιστη εικόνα του καταστήματος Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Πλήρη απασχόληση Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

16 Οκτ
Αθήνα [SENS CREATION]

Η SENS CREATION, αναζητά γυναίκες υπαλλήλους με έδρα την Αθήνα για full time απασχόληση, σε καταστήματα παιχνιδιών για λογαριασμό μεγάλης πολυεθνικής εταιρείας (09:00-18:00). Εξυπηρέτηση πελατών & ενημέρωση για τα προϊόντα της εταιρίας. Αμοιβή 600€, συζητήσιμη. Στείλε το βιογραφικό σου στο παρακάτω e- mail. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 8257230

16 Οκτ

Εταιρεία ζητάει για άμεση πρόσληψη νέες και νέους συνεργάτες για πώληση τσιγάρων & ποτών σε σημεία λιανικής. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.