22 Ιουλ

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΝΕΙΔΙΚΕΥΤΟΙ ΕΡΓΑΤΕΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΝΕΙΔΙΚΕΥΤΟΙ ΕΡΓΑΤΕΣ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ.
ΩΡΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 08:00-16:00 κος ΓΙΩΡΓΟΣ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

05 Αυγ
Αθήνα [Τεχνική Εταιρία]

Ζητούνται από εταιρία, εργάτες για εργασίες πρασίνου και λοιπές βοηθητικές εργασίες. Περισσότερες πληροφορίες κ. Θεοχάρης. Ώρες επικοινωνίας 13:00 - 17:00

22 Ιουλ
Αθήνα [Advisor]

Ανειδίκευτοι εργάτες ζητούνται για μόνιμη απασχόληση στην περιοχή του Θριασίου. Τηλ .6984613574 Κος Γιώργος 09:00-17:00

19 Αυγ
Αθήνα [LIDS Medical]

ΕΜΠΟΡΙΚΗ εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χώρο της αισθητικής και συστημάτων laser, ζητεί Τεχνικό, με σχετική προϋπηρεσία, για πλήρη απασχόληση.

18 Αυγ
Αθήνα [ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΕΛΕΤΩΝ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΤΕΛΙΟΣ]

ΟΔΗΓΟΣ Αρμοδιότητες: ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ Επιθυμητά Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ Η εταιρία προσφέρει: ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΜΙΣΘΟ

18 Αυγ
Αθήνα [HRSTRATEGY]

Ο πελάτης μας, χημική βιομηχανία της Αθήνας επιθυμεί να προσλάβει παρασκευαστή στο Ν. Ηράκλειο Αττικής. Οι κατάλληλοι υποψήφιοι: Απόφοιτοι σχολής βοηθών χημικού ή Κοσμετολογίας ή Βοηθών χημικού. Προκειμένου περί ανδρών, με εκπληρωμένες τις στρατιωτικές υποχρεώσεις. Με άριστη γνώση Αγγλικής. Με προϋπηρεσία σε θέση παρασκευαστή στη βιομηχανία ή τον κλάδο υγείας. Με άριστες επικοινωνιακές ικανότητες και επίδειξη πνεύματος συνεργασίας. Η εταιρία προσφέρει: Άριστες...

... συνθήκες εργασίας σε ένα οργανωμένο και φιλικό περιβάλλον.
Εξαιρετικές δυνατότητες επαγγελματικής ανάπτυξης σε ένα υγιή επιχειρησιακό οργανισμό.

Βιογραφικά σημειώματα παρακαλείστε να υποβάλετε σε μορφή Word αναφέροντας τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε στο παρακάτω email.