05 Απρ

Συνεργάτης για Ενοικίαση Pool Bar & Εστιατορίου - Σκόπελος

Δήμος Σκοπέλου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Συνεργάτης για Ενοικίαση Pool Bar και Εστιατορίου μέσα σε ξενοδοχείο 5* στη Σκόπελο δυναμικότητας 150 κλινών με διάρκεια λειτουργίας 4 μήνες. Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να έχουν ανάλογη εμπειρία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

20 Μαι
Δήμος Κω [AEGEAN VIEW]

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα Σερβιτόρους/ες Εστιατορίου Pool Bar Απαραίτητα προσόντα: Να έχει άριστη γνώση του επισιτιστικού τομέα, τουλάχιστον 2 χρόνια στην ίδια θέση Να έχει ευχέρεια στην επικοινωνία και στις διαπροσωπικές σχέσεις,

22 Μαι
Δήμος Σκύρου [SKYROS AMMOS HOTEL]

All Day Pool Bar Service Staff Το ξενοδοχείο Ammos της Σκύρου (https://www.skyrosammoshotel.com), ενδιαφέρεται για έναν υπάλληλο, υπεύθυνο για την πρωινή βάρδια (08.00 π.μ. -16.00 μ.μ.). η θέση αυτή είναι υπεύθυνη για τη διαχείριση των πρωινών και μεσημεριανών μενού του ξενοδοχείου καθώς επίσης και για τη μερική υποδοχή των επισκεπτών

22 Μαι
Δήμος Σκοπέλου [Skopelos Village]

Zητείται Υπάλληλος Υποδοχής για εργασία σε 5άστερο ξενοδοχείο 48 δωματίων στη Σκόπελο  κατά την καλοκαιρινή περίοδο Μάιος-Οκτώβριος 2019. Απαιτούμενα προσόντα – δεξιότητες: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε ανάλογη θέση Απόφοιτος σχολής με αναγνωρισμένο πτυχίο Άριστη γνώση H/Y Άριστη γνώση της

17 Μαι
Δήμος Πάρου [ΒΗΤΑ ΔΕΛΤΑ ΑΕΤΕ]

Tο ξενοδοχείο 5* Minois Village Suites Spa στην Πάρο επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 (Μάιος-Οκτώβριος): Υπάλληλος για το Pool Bar (γυναίκα) με πολύ καλή εμφάνιση και προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία τουλάχιστον 4 και 5 αστέρων Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 2ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακά

17 Μαι
Δήμος Πάρου [LAMWAY]

O όμιλος Lamway Hotel Management Group ζητεί εκ μέρους ξενοδοχείου του στην Πάρο να προσλάβει Κοπέλα Υπάλληλο Pool Bar Service Η θέση εργασίας αφορά την επερχόμενη τουριστική σεζόν 2019. Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη η εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας, επιθυμητή η γνώση