12 Ιουν

ΠΩΛΗΤΗΣ / ΤΡΙΑ

Ασπροβάλτα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΩΛΗΤΗΣ / ΤΡΙΑ σε καταστημα ρουχων στην Παραλία Βρασνών καλοκαιρινή σεζόν
Αρμοδιότητες: ΠΩΛΗΣΕΙΣ
Απαραίτητα Προσόντα: Αγγλικής απαραίτητη .
Επιθυμητά Προσόντα: ΣΕΡΒΙΚΑ
Η εταιρία προσφέρει:ΜΗΝΙΑΙΟ ΜΙΣΘΟ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

30 Αυγ
Θεσσαλονίκη [GUSTO1 IKE]

Από την εταιρεία Gusto1 ΙΚΕ (εμπόριο κρεάτων - υπηρεσίες εστίασης) με έδρα τα Πεύκα Θεσσαλονίκης, ζητούνται: 1. Βοηθός λογιστή (πλήρη απασχόληση, απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση). 2. Πωλητής κρεάτων χονδρικής (ψητοπωλεία, ταβέρνες, εστιατόρια , απαραίτητη προϋπηρεσία στον συγκεκριμένο χώρο). Αποστολή βιογραφικών μέσω e- mail (να αναφέρεται η θέση εργασίας που σας ενδιαφέρει).

23 Αυγ
Τρίκαλα [Besios Wood]

Περιγραφή: Από την επιχείρηση BESIOS WOOD ζητείται Εξωτερικός Πωλητής Χονδρικής με εμπειρία στις πωλήσεις Προσόντα: Δίπλωμα οδήγησης ΙΧ αυτοκινήτου Γνώση Αγγλικής γλώσσας Γνώση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή Ηλικία έως 40 ετών

23 Αυγ

Περιγραφή Αγγελίας: Από την επιχείρηση BESIOS WOOD ζητείται Πωλητής / τρια με εμπειρία στις πωλήσεις Προσόντα: Γνώση Αγγλικής γλώσσας Γνώση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή Ηλικία έως 40 ετών

20 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Γεωργιάδου Δέσποινα]

Ζητείται πωλητής -τρια με εμπειρία για κατάστημα κινητής τηλεφωνίας, έως 40 χρόνων. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

17 Σεπ
Αθήνα [ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡΩΜΑΤΑ]

ΖΗΤΕΊΤΑΙ εξωτερικός πωλητής έως 40 ετών, με προϋπηρεσία στις πωλήσεις χρωμάτων - Βερνικιών. Οι υποψήφιοι θα πρέπει να είναι επικοινωνιακοί, με ευχάριστο χαρακτήρα, φιλόδοξοι με διάθεση και επαγγελματισμό και με όρεξη να δουλέψουν και να αφοσιωθούν. Αποστολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.