02 Δεκ

ΛΑΝΤΣΙΕΡΑ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται λαντζιέρα για ψητοπωλείο – εστιατόριο με κάρβουνα, στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.
Βιογραφικά στο παρακάτω email.
Υπεύθυνος: ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Τηλ επικοινωνία (10,00-18,00 )

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιαν
Θεσσαλονίκη [HGN International]

Η παιδική φροντίδα / babysitter είναι επιθυμητή για άμεση απασχόληση επειδή είμαστε πάντα απασχολημένοι, αρχίζοντας τον επόμενο μήνα και για διάρκεια 2 ετών. Χρειαζόμαστε ένα πρόσωπο που να είναι υπεύθυνο, ειλικρινές, εργατικό, που ξέρει πώς να κάνει τη βασική οικιακή εργασία. Μπορεί να είναι είτε άνδρας είτε γυναίκα.

17 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ]

Ζητείται τεχνικός και βοηθός εγκαταστάτης συναγερμών, καμερών cctv, πυρανίχνευσης κ.α. Ο υποψήφιος, θα πρέπει να διαθέτει: • Απαραίτητη εμπειρία σε εγκατάσταση συστημάτων Συναγερμού, CCTV, Δικτύων κτλ. • Λευκό ποινικό μητρώο • Καλή γνώση Αγγλικών • Γνώσεις Η/Υ • Διάθεση για προσωπική εξέλιξη και σταδιοδρομία στον κλάδο • Διάθεση για ενεργή συμμετοχή στην ανάπτυξη της επιχείρησης • Επιθυμητή ηλικία μέχρι 35 Η...

... Επιχείρηση προσφέρει:
• Φιλικό περιβάλλον εργασίας
• Αξιοπρεπείς αποδοχές ανάλογα με την εμπειρία και την εξειδίκευση στο αντικείμενο
• Συνεχή εκπαίδευση
• Άριστες προοπτικές εξέλιξης
• Πλήρη απασχόληση

Tags:

17 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Salonica Auto Gas]

Ζητείται άτομο 30-45 ετών, για εργασία σε πρατήριο υγραερίου, για ανεφοδιασμό αυτοκινήτων, για ημέρα Κυριακή.

17 Ιαν
Θεσσαλονίκη [FIRE GAS ENERGY]

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΠΩΛΗΤΡΙΑ Αρμοδιότητες: ΠΡΟΩΘΗΣΗ-ΠΩΛΗΣΗ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ &ΕΥΦΡΑΔΕΙΑ ΛΟΓΟΥ

17 Ιαν
Θεσσαλονίκη [CHROMA LTD]

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ τεχνίτες ελαιοχρωματιστές για οχτάωρη απασχόληση στην Κύπρο, για έργο ανάληψης μεγάλου ομίλου κατασκευαστικής. Απαραίτητη εμπειρία επί του αντικειμένου και Ελληνική ταυτότητα. Πληροφορίες στο 6944450257 και στο 2310834243.