10 Ιουν

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ ΙΣΠΑΝΙΚΩΝ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ισπανικών καθηγητές/ριες ζητούνται από εκπαιδευτικό Όμιλο για Παγκράτι - Αμπελοκήπους. Πλήρης ασφάλιση - επιδόματα - Δώρα - Bonus. Τηλ. 210/7521767

Telephone
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΑΨΑ

Σχετικες Αγγελιες

10 Ιουν
Αθήνα [ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ]

Γερμανικών καθηγητές/ριες ζητούνται από εκπαιδευτικό Όμιλο για Παγκράτι - Αμπελοκήπους. Πλήρης ασφάλιση - επιδόματα - Δώρα - Bonus. Τηλ. 210/7521767

05 Ιουν
Αθήνα [ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΑΨΑ]

Αγγλικών, Γαλλικών, Γερμανικών, Ιταλικών, Ισπανικών καθηγητές/ριες ζητούνται από τον Εκπ. Όμιλο ΓΡΑΨΑ για όλη την Αττική. Πλήρης ασφάλιση - επιδόματα - Δώρα - Bonus.

23 Μαι
Αθήνα [so easy neos kosmos]

Ζητείται καθηγήτρια/τής με εμπειρία στην προετοιμασία πτυχιακών τάξεων και γνώση τεχνολογικών μέσων διδασκαλίας για εργασία σε κέντρο ξένων γλωσσών δίπλα στο μετρό. Άμεση πρόσληψη και δυνατότητα πλήρους συνεργασίας. Περιοχή Νέος Κόσμος.

22 Μαι
Αθήνα [EXPRESS PUBLISHING ΑΕΕ]

Το κέντρο ξένων γλωσσών Παγουλάτου–Βλάχου μετρά ήδη μισό αιώνα ζωής. Με χιλιάδες μαθητές μέσα στα χρόνια, το βραβευμένο μας σχολείο διαθέτει έμπειρους και εξειδικευμένους καθηγητές και χρησιμοποιεί πολλαπλές διδακτικές μεθόδους προκειμένου να ανταποκριθεί στις ανάγκες των μαθητών. Αυτή τη

14 Ιουν
Αθήνα [ΗΡΑ ΒΕΒΕ]

ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΟΥ ΚΗΦΙΣΟΥ Καθήκοντα: Διασφάλιση άψογης εξυπηρέτησης πελατών και διαδικασιών καταστήματος Παρακολούθηση ανταγωνισμού Απαραίτητα προσόντα: 5ετή εμπειρία σε θέση πωλήτριας σε βρεφικά/παιδικά είδη (απαραίτητο) Γνώσεις Η/Υ Δυναμικότητα και ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης Βιογραφικά στο παρακάτω email.