26 Μαρ

Λογιστής / Λογίστρια Ξενοδοχείου - Σαντορίνη

Δήμος Θήρας
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Προφίλ επιθυμητού υποψηφίου: Απόφοιτος ΑΕΙ / ΤΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης / λογιστικής Τουλάχιστον 2+ ετη προύπηρεσίας Πολύ καλή γνώση Η/Υ, άριστη γνώση προγραμμάτων MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) Άριστη γνώση αγγλικών Oργανωτικότητα και υπευθυνότητα, διαχείριση χρόνου, ομαδικό πνεύμα συνεργασίας,...

Σχετικες Αγγελιες

22 Απρ
Δήμος Θήρας [ΝΤΑΝΑ ΒΙΛΛΑΣ AE]

Σερβιτόρος Α' Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5 αστέρων ή σε εστιατόριο πολυτελείας Άριστη γνώση αγγλικών Πτυχίο τουριστικής σχολής θα εκτιμηθεί [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

22 Απρ

  Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείo 4 ή 5 αστέρων ή σε εστιατόριο πολυτελείας Άριστη γνώση αγγλικών Πτυχίο τουριστικής σχολής θα εκτιμηθεί [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

22 Απρ
Δήμος Θήρας [Ανώνυμη εταιρία]

Νέος έως 30 ετών ζητείται ως Υπάλληλος Συντήρησης Ξενοδοχείου για να αναλάβει τη συντήρηση της πισίνας και άλλες απλές εργασίες συντήρησης του ξενοδοχείου. Απαραίτητα τα αγγλικά, επιθυμητά τα ιταλικά ή τα γαλλικά. Εξασφαλισμένη διατροφή και διαμονή σε όμορφο μικρό ξενοδοχείο στη Σαντορίνη. [Για

29 Μαρ
Δήμος Θήρας [WHITE SANTORINI ]

Υπεύθυνος Ξενοδοχείου / Operating Manager Προσόντα: Απόφοιτος σχολής τουριστικών επιχειρήσεων Τριετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας (δεύτερη ξένη γλώσσα θα εκτιμηθεί) Ικανότητες οργάνωσης και διοίκησης Ικανότητα διαχείρισης προβλημάτων Ευχάριστος και

29 Μαρ

Σερβιτόρος Β' Ξενοδοχείου - Σαντορίνη Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5 αστέρων ή σε εστιατόριο πολυτελίας Αριστη γνώση αγγλικών Πτυχίο τουριστικής σχολής θα εκτιμηθεί [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]