26 Μαρ

Λογιστής / Λογίστρια Ξενοδοχείου - Σαντορίνη

Δήμος Θήρας
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Προφίλ επιθυμητού υποψηφίου: Απόφοιτος ΑΕΙ / ΤΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης / λογιστικής Τουλάχιστον 2+ ετη προύπηρεσίας Πολύ καλή γνώση Η/Υ, άριστη γνώση προγραμμάτων MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) Άριστη γνώση αγγλικών Oργανωτικότητα και υπευθυνότητα, διαχείριση χρόνου, ομαδικό πνεύμα συνεργασίας,...

Σχετικες Αγγελιες

22 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΤΕΡΖΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΗ ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ ΓΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΑ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΑΣ ΣΤΟ ΠΡΑΚΑΤΩ E-MAIL Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

16 Ιουλ
Μεσσήνη [ΑΦΟΙ ΔΑΜΟΥΡΑ ΟΕ]

Υπάλληλος γραφείου (λογίστρια), για εξαγωγική εταιρεία Αρμοδιότητες: Εμπορική διαχείριση, έκδοση δ.α., τιμολόγια, καταχώρηση τιμολογίων, αρχειοθέτηση Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία, πολύ καλή γνώση αγγλικών, κάτοχος αυτοκινήτου Επιθυμητά Προσόντα: δεύτερη ξένη γλώσσα

08 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [VERNICOL SA]

Από Βιοτεχνική-Τεχνική Ανώνυμη εταιρεία στα Διαβατά, ζητείται λογιστής/τρια με 5ετή εμπειρία. Γνώση αγγλικών. Επιπλέον ξένες γλώσσες θα εκτιμηθούν. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email με τίτλο ΛΟΓΙΣΤΗΣ/ΤΡΙΑ.

18 Ιουλ
Βόλος [EL GREKO]

ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΓΓΛΙΚΑ, ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΜΟΝΗ, ΔΙΑΤΡΟΦΗ

18 Ιουλ
Κέρκυρα [EL GREKO]

ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ Αρμοδιότητες: ΣΕΡΒΙΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΓΓΛΙΚΑ-ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΜΟΝΗ, ΔΙΑΤΡΟΦΗ