25 Μαρ

Α\' Σερβιτόρος / Σερβιτόρα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Τα ξενοδοχεία πολυτελείας Lesante Blu Exclusive Beach Resort, μέλος των Leading Hotels of the World, και το The Lesante Luxury Hotel Spa ζητούν για την καλοκαιρινή σεζόν 2019 Α\´ Σερβιτόρο / Σερβιτόρα Επιθυμητά προσόντα: Πτυχίο σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Προϋπηρεσία 2-4 ετών σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας, επιθυμητή...

Σχετικες Αγγελιες

13 Απρ
Πανελλήνια [Lesante Collection]

Τα ξενοδοχεία πολυτελείας Lesante Blu Exclusive Beach Resort, μέλος των Leading Hotels of the World, και το The Lesante Luxury Hotel Spa ζητούν για την καλοκαιρινή σεζόν 2019 Α' Σερβιτόρο / Σερβιτόρα Επιθυμητά προσόντα: Πτυχίο σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Προϋπηρεσία 2-4 ετών σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας, επιθυμητή

10 Απρ
Πανελλήνια [POSEIDON OF PAROS HOTEL & SPA]

Το 5* Poseidon of Paros Hotel Spa αναζητά υποψηφίους-ες για την κάλυψη της θέσης: Σερβιτόρος / Σερβιτόρα​ Απαραίτητες προϋποθέσεις: Ελάχιστη προϋπηρεσία 1 έτους σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4*ή 5* Άριστη γνώση αγγλικών, γνώση δεύτερης γλώσσας θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν Ευχέρεια στην επικοινωνία και

10 Απρ

10 Απρ
Πανελλήνια [GRECOTEL]

[Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] www.grecotel.com

08 Απρ