25 Μαρ

Στελέχη Λογιστηρίου

Δήμος Μυκόνου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το πολυτελές ξενοδοχείο 5* Branco Mykonos αναζητά Στελέχη Λογιστηρίου Για την τρέχουσα σεζόν   Ο κατάλληλος υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: * Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. λογιστικής * Εμπειρία 2-4 ετών σε εταιρίες διπλογραφικών βιβλίων (Θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως προϋπηρεσία σε ελεγκτική εταιρία ή λογιστικό...

Σχετικες Αγγελιες

16 Απρ
Δήμος Μυκόνου [Inestia]

Το πολυτελές ξενοδοχείο 5* Branco Mykonos αναζητά Στελέχη Λογιστηρίου Για την τρέχουσα σεζόν Ο κατάλληλος υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. λογιστικής Εμπειρία 2-4 ετών σε εταιρίες διπλογραφικών βιβλίων (Θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως προϋπηρεσία σε ελεγκτική εταιρία ή λογιστικό γραφείο)

17 Απρ
Δήμος Μυκόνου [ΣΕΡΕΤΗΣ ΝΙΚ. ΧΡΗΣΤΟΣ]

Η εταιρία μας είναι μία από τις πιο δυναμικά αναπτυσσόμενες στον χώρο των λογιστικών και φοροτεχνικών υπηρεσιών με επιτυχημένη δραστηριότητα στην ελληνική αγορά σχεδόν 17 χρόνια. Η εταιρία μας στηρίζει τις αρχές της συνέπειας, της οργάνωσης και της καινοτομίας, βάσει των οποίων φροντίζουμε να

20 Απρ
Δήμος Μυκόνου [SANTANNA MYKONOS]

Υπάλληλος Λογιστηρίου Ο πολυχώρος Santanna με έδρα τη Μύκονο, γνωστός παγκοσμίως για τις υψηλού επιπέδου υπηρεσίες του και τις luxury παροχές του, μέλος του Νice n Εasy Group, αναζητά υπάλληλο λογιστηρίου με τις κάτωθι αρμοδιότητες: Διαχείριση και παρακολούθηση των χρηματοοικονομικών υποθέσεων της

23 Απρ
Πανελλήνια [Όμιλος εταιριών]

Διευθυντής Λογιστηρίου Περιγραφή θέσης: Όμιλος εταιριών στον κλάδο τροφίμων και ποτών, επιθυμεί να προσλάβει έναν Διευθυντή Λογιστηρίου για τις εγκαταστάσεις του στη Θεσσαλονίκη ή στην Αθήνα. Κύρια καθήκοντα / αρμοδιότητες: Διαχειρίζεται τη λειτουργία της λογιστικής και φορολογικής

23 Απρ
Δήμος Μυκόνου [Μεγάλη εμπορική εταιρία]

Μεγάλη εμπορική εταιρία στη Μύκονο ζητεί Barista Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος λυκείου Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών Άριστη γνώση αγγλικών, επιθυμητή η γνώση άλλων γλωσσών Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά, ομαδικό πνεύμα στην εργασία Ευχέρεια στην επικοινωνία Δυνατότητα προσαρμογής σε