25 Μαρ

Μάγειρας - Σαντορίνη

Δήμος Θήρας
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Μάγειρας Νέος με ταλέντο, πτυχιούχος σχολής, με μικρή προϋπηρεσία, για 7μηνη εργασία σε όμορφο ξενοδοχείο στη Σαντορίνη. Επιθυμητή η γνώση αγγλικών. Εξασφαλισμένη διατροφή και διαμονή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

23 Απρ
Δήμος Θήρας [Όμιλος εστιατορίων]

Όμιλος εστιατορίων επιθυμεί να προσλάβει Β' μάγειρες για τα εστιατόριά του στη Σαντορίνη, στις περιοχές των Φηρών και του Καμαρίου, κατά τη θερινή σεζόν 2019. Μάγειρας Κωδικός: ΜΑΓ Απαιτούμενα προσόντα: Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε εστιατόρια Ηλικίας έως 35

23 Απρ
Δήμος Θήρας [AFRODITI VENUS HOTEL]

Το ξενοδοχείο Afroditi Venus Beach Hotel Spa στο Καμάρι της Σαντορίνης ζητά να προσλάβει Γ' / Β' Μάγειρα Οι υποψήφιοι πρέπει να πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις: Προϋπηρεσία απαραίτητη, τουλάχιστον ενός (1) χρόνου, σε αντίστοιχη θέση σε a la carte σε ξενοδοχεία 4 ή 5 αστέρων Υψηλό πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας

22 Απρ
Δήμος Θήρας [Epoque Collection]

Το καινούριο ξενοδοχείο Omma Santorini μέλος της εταιρίας Epoque Collection αναζητά Μάγειρα Β’ για την πρώτη του καλοκαιρινή σεζόν 2019. Επιθυμητά προσόντα υποψηφίου: Πτυχίο σχολής μαγειρικής Επιθυμητή προϋπηρεσία 1-2 χρόνια σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Ομαδικό πνεύμα εργασίας

22 Απρ
Δήμος Θήρας [Ξενοδοχείο]

Ζητείται Μάγειρας νέος με ταλέντο, πτυχιούχος σχολής, με μικρή προϋπηρεσία, για 7μηνη εργασία σε όμορφο ξενοδοχείο στη Σαντορίνη. Επιθυμητή η γνώση αγγλικών. Εξασφαλισμένη διατροφή και διαμονή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

19 Απρ

Το ξενοδοχείο Afroditi Venus Beach Hotel Spa στο Καμάρι της Σαντορίνης ζητά να προσλάβει Γ' / Β' Μάγειρα Οι υποψήφιοι θα πρέπει να πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις: Προϋπηρεσία απαραίτητη, τουλάχιστον ενός (1) χρόνου, σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 4 ή 5 αστέρων, σε a la carte Υψηλό πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας