23 Μαρ

Σερβιτόροι/ες - Πάρος

Δήμος Πάρου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ξενοδοχείο στη Νάουσα της Πάρου, μέλος του ομίλου Lamway Hotel Management Group, επιθυμεί να προσλάβει Σερβιτόρους/ες - Πάρος Η θέση εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης και αφορά την επερχόμενη τουριστική σεζόν 2019. Παρακαλούμε να στείλετε ανανεωμένο βιογραφικό σημείωμα με πρόσφατη φωτογραφία. [Για να...

Σχετικες Αγγελιες

19 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρους-ες για Εστιατόριο Περιοχή: Χαλκιδική, Κρυοπηγή Απαραίτητα προσόντα: Από 19 έως 40 ετών Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί Γνώση Αγγλικών θα εκτιμηθεί Παροχές: Ημερομίσθιο 35 ευρώ Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Σεζόν από Ιούνιο έως Οκτώβρη

23 Ιουν
Βόλος [Hotel Eden]

Ζητούνται άτομα για εργασία σε Ξενοδοχείο στο Πήλιο στην περιοχή της Πλάκας στον Άγιο Ιωάννη: 1) σερβιτόροι για εστιατόριο, σερβιτόροι για παραλία 2) μάγειρες με προϋπηρεσία 3) καθαρίστριες 4) μπαρμαν με προϋπηρεσία 5) άτομα για λάντζα Διατίθεται δωρεάν διαμονή, διατροφή στο Ξενοδοχείο.

22 Ιουλ
Λευκάδα [Ζήκας Ευάγγελος]

Καμαριέρα για ξενοδοχεία Αρμοδιότητες: Καθαριότητα δωματίων Απαραίτητα Προσόντα: Λίγα αγγλικά Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικό μισθό

22 Ιουλ
Αθήνα [κος Γιώργος]

Ζητούνται άντρες/γυναίκες για άμεση πρόσληψη απόφοιτοι λυκείου με γνώσεις αποθήκης, scanner, RF. Απαραίτητα στοιχεία συνέπεια, εργατικότητα και ευγένεια στην εργασία τους. Δεκτοί και αλλοδαποί με γνώση της Ελληνικής γλώσσας. Ώρες Επικοινωνίας : 09:00-17:00 Κος Γιώργος 6984613574

22 Ιουλ
Αθήνα [Advisor]

Ανειδίκευτοι εργάτες ζητούνται για μόνιμη απασχόληση στην περιοχή του Θριασίου. Τηλ .6984613574 Κος Γιώργος 09:00-17:00