23 Μαρ

Σερβιτόροι/ες - Πάρος

Δήμος Πάρου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ξενοδοχείο στη Νάουσα της Πάρου, μέλος του ομίλου Lamway Hotel Management Group, επιθυμεί να προσλάβει Σερβιτόρους/ες - Πάρος Η θέση εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης και αφορά την επερχόμενη τουριστική σεζόν 2019. Παρακαλούμε να στείλετε ανανεωμένο βιογραφικό σημείωμα με πρόσφατη φωτογραφία. [Για να...

Σχετικες Αγγελιες

10 Απρ
Δήμος Πάρου [LAMWAY]

To εστιατόριο – beach bar Soros Beach στη Αντίπαρο επιθυμεί να προσλάβει Σερβιτόρους/ες Βοηθούς Σερβιτόρων Η θέση εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης και αφορά την επερχόμενη τουριστική σεζόν 2019. Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας,

19 Απρ
Δήμος Πάρου [Calme Boutique Hotel]

Πολυτελές boutique ξενοδοχείο στην Πάρο αναζητεί Καμαριέρες για την καλοκαιρινή σεζόν 2019. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε πολυτελές ξενοδοχείο  Γνώση της ελληνικής γλώσσας  Ηλικία μέχρι 40 ετών Η εταιρία προσφέρει: Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας Διαμονή  Διατροφή Πλήρη

19 Απρ
Δήμος Πάρου [Μεγάλη εταιρία Εναλλακτικού Παρόχου Ηλεκτρικής Ενέργειας]

Μεγάλη εταιρία εναλλακτικού παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας αναζητά Πωλητές /τριες Οι υποψήφιοι/ες θα έχουν ως βασικό αντικείμενο τη διεύρυνση του πελατολογίου της εταιρίας. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτοι δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης Γνώση χειρισμού Η/Υ Γνώση αγγλικής γλώσσας Άριστες

09 Απρ
Δήμος Πάρου [YRIA HOTEL]

Το 5 αστέρων και 70 δωματίων ξενοδοχείο Yria Boutique Hotel Spa στην Πάρο ζητά για τη θερινή σεζόν 2019 Καμαριέρες Προσόντα: Εως 45 ετών Προϋπηρεσία σε ξενοδοχείο αντίστοιχης κατηγορίας Επιθυμητή η γνώση της αγγλικής γλώσσας Αποστολή βιογραφικών απαραίτητα με φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,

09 Απρ

Το 5 αστέρων και 70 δωματίων ξενοδοχείο Yria Boutique Hotel Spa στην Πάρο ζητά για τη θερινή σεζόν 2019 Waiters (Σερβιτόρους) για το a la carte εστιατόριο του ξενοδοχείου. Προσόντα: Έως 35 ετών Γνώση της αγγλικής γλώσσας Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε ξενοδοχείο αντίστοιχης κατηγορίας Αποστολή βιογραφικών απαραίτητα με