23 Μαρ

Chef de Partie - Μύκονος

Δήμος Μυκόνου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Chef de Partie Ο πολυχώρος Santanna με έδρα τη Μύκονο, γνωστός παγκοσμίως για τις υψηλού επιπέδου υπηρεσίες του και τις luxury παροχές του, μέλος του Nice n Easy Group, αναζητά για τη στελέχωση των εστιατορίων του chef de partie με τα κάτωθι προσόντα: Πτυχίο μαγειρικής τέχνης Πάνω από 3 χρόνια εμπειρίας σε ξενοδοχεία ή luxury beach clubs του...

Σχετικες Αγγελιες

20 Απρ
Δήμος Μυκόνου [SANTANNA MYKONOS]

Chef de Partie Ο πολυχώρος Santanna με έδρα τη Μύκονο, γνωστός παγκοσμίως για τις υψηλού επιπέδου υπηρεσίες του και τις luxury παροχές του, μέλος του Nice n Easy Group, αναζητά για τη στελέχωση των εστιατορίων του chef de partie με τα κάτωθι προσόντα: Πτυχίο μαγειρικής τέχνης Πάνω από 3 χρόνια εμπειρίας σε ξενοδοχεία ή luxury beach clubs του

18 Απρ
Δήμος Μυκόνου [MYCONIAN COLLECTION]

Τα ξενοδοχεία μας Myconian Kyma, a member of Design Hotels, Myconian Naia Luxury Suites, a member of Preferred Hotels Resorts, και Myconian Korali Relais et Chateaux αναζητούν για τη σεζόν 2019 Α' Μάγειρα / Chef de Partie Απαιτούμενα προσόντα – δεξιότητες: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε κρύα και ζεστή κουζίνα σε ξενοδοχεία 5* Άριστη γνώση και εφαρμογή πολιτικών και

16 Απρ
Δήμος Μυκόνου [BELVEDERE]

Το ξενοδοχείο Belvedere στη Μύκονο ζητεί για εποχική απασχόληση Chef de Partie και Demi Chef de Partie Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 1 έτους προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία ή εστιατόρια στην Ελλάδα ή στο εξωτερικό Τελειόφοιτος λυκείου Πτυχίο σχολής Τουριστικών Επαγγελμάτων και Μαγειρικής Τέχνης

16 Απρ
Δήμος Μυκόνου [Ξενοδοχείο 5*]

Ξενοδοχείο στη Μύκονο αναζητά για τη σεζόν 2019 Α' Μάγειρα / Chef de Partie Απαιτούμενα προσόντα – δεξιότητες: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 4 ετών σε κρύα και ζεστή κουζίνα σε ξενοδοχεία 5* Άριστη γνώση και εφαρμογή πολιτικών και διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας των τροφίμων Εμπειρία στη διεθνή και την

27 Μαρ

Τα ξενοδοχεία μας Myconian Kyma, a member of Design Hotels, Myconian Naia Luxury Suites, a member of Preferred Hotels Resorts, και Myconian Korali Relais et Chateaux αναζητούν για τη σεζόν 2019 Α' Μάγειρα / Chef de Partie Απαιτούμενα προσόντα – δεξιότητες: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε κρύα και ζεστή κουζίνα σε ξενοδοχεία 5* Άριστη γνώση και εφαρμογή πολιτικών και