23 Μαρ

Nαυαγοσώστης - Κως

Δήμος Κω
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχειακό συγκρότημα Tui Sensimar Oceanis Beach Spa Resort στην Κω, ζητεί για τη νέα σεζόν 2019 Nαυαγοσώστη Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος λυκείου Πτυχίο ναυαγοσωστικής πισίνας Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας Επικοινωνιακές ικανότητες, ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα Η...

Σχετικες Αγγελιες

15 Απρ
Δήμος Κω [OCEANIS BEACH & SPA RESORT]

Το ξενοδοχειακό συγκρότημα Tui Sensimar Oceanis Beach Spa Resort στην Κω, ζητεί για τη νέα σεζόν 2019 Nαυαγοσώστη Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος λυκείου Πτυχίο ναυαγοσωστικής πισίνας Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας Επικοινωνιακές ικανότητες, ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα Η

23 Απρ
Δήμος Κω [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητούνται Καμαριέρες με η χωρίς προϋπηρεσία πλήρους απασχόλησης από  την Κω για μεγάλες ξενοδοχειακές μονάδες του νησιού για την καλοκαιρινή σεζόν. Παρέχονται καλές αποδοχές, άδειες, δώρα, επιδόματα, διαμονή και διατροφή για κατοίκους εκτός νησιού. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ

23 Απρ
Δήμος Κω [ALBERTO GELSOMINO]

Το ξενοδοχείο Pelagos Suites Hotel Spa στην Κω, ζητάει άμεσα: Νυχτερινό Υπάλληλο Υποδοχής Προσόντα: Ευχάριστη και επικοινωνιακή προσωπικότητα Γνώση προγράμματος Protel Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε 4* ή 5* ξενοδοχείο Άριστη γνώση της αγγλικής, δεύτερη ξένη γλώσσα (κατά προτίμηση γερμανικά) θα θεωρηθεί

23 Απρ
Δήμος Κω [AEGEAN VIEW]

Ζητείται άμεσα Προϊστάμενος Συντήρησης με προηγούμενη εμπειρία σε ξενοδοχεία για 10μηνη απασχόληση. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

23 Απρ
Δήμος Κω [AEOLOS BEACH]

Το Aeolos Beach Hotel 4* στην Κω ζητεί για τη σεζόν του 2019 Καμαριέρες Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές συνθήκες Διάθεση για προσφορά υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών Η εταιρία προσφέρει